Китайський місяцехід виявив дивний об'єкт на поверхні нашого супутника

СВІТ
07.12.2021, 07:17
Китайський місяцехід виявив дивний об'єкт на поверхні нашого супутника
Фото: google

Валун незвичної форми на зворотному боці Місяця викликав чимало запитань у дослідників

Після цієї новини одразу активізувалися прихильники уфології, проте знахідка, вірогідніше за все, має цілком природне пояснення.

Об'єкт розташований доволі далеко, тому пройде ще декілька місяців, поки апарат Yutu 2 зможе наблизитись до нього для більш ретельного дослідження.

Китайський місяцехід виявив дивний об'єкт на поверхні нашого супутника_1

Науковців дуже зацікавила незвична форма цього великого валуна, вкрай не характерна для нашого супутника. Вони припускають, що виявлений об'єкт є уламком породи, який відколовся при ударі з астероїдом чи метеором та встромився в місячний ґрунт.

Пікантності ситуації додає неймовірна схожість об'єкта з монолітом, який було показано у фантастичній кінострічці Стенлі Кубрика "2001 рік. Космічна Одіссея".

Хай там що, протягом найближчого часу людство дізнається правду, а поки Yutu 2 мандрує до загадкового моноліту, кожен охочий може від душі пофантазувати на тему того, що ж чекає місяцехід попереду.

Читайте також:
Життя
13 квітня 2029 року астероїд 99942 Апофіс здійснить одне з найтісніших відомих зближень великого космічного об’єкта із Землею.
20 квітня, 13:31
Світ
Астронавти місії «Артеміда II», які першими за понад пів століття літали до Місяця, уже повернулися на Землю після випробувального польоту.
11 квітня, 07:25
Світ
Національне аерокосмічне агентство США (NASA) запустило зворотний відлік часу до запуску місії «Артеміда-2» (Artemis II).
31 березня, 10:11
Світ
росія вивела на орбіту перші 16 супутників «Рассвет», які позиціонуються як російський аналог Starlink.
24 березня, 14:04
Світ
Компанія зосередилася на безпілотній висадці на Місяць у березні 2027 року.
07 лютого, 18:44
Світ
За допомогою нового методу можна створити різноманітні конструкції, що допоможуть людям не тільки на Землі, а й на Марсі.
05 січня, 17:39