Китайський "НЛО" перетнув кордони США

СВІТ
04 лютого, 16:50
Китайський "НЛО" перетнув кордони США
Фото: google

Китайська повітряна куля опинилися в повітряному просторі США.

У п'ятничній заяві Міністерство закордонних справ Китаю повідомило, що шкодує про ненавмисне входження їх кулі в повітряний простір США і про те, що вона відхилилася від свого курсу через вітер. Офіційний Пекін заперечує, що повітряна куля, помічена в повітряному просторі США, збирала конфіденційну інформацію, заявивши, що це був цивільний «дирижабль», який використовувався в основному для метеорологічних цілей та випадково заблукав. 

США стежать за повітряною кулею, яку помітили над їхнім повітряним простором протягом останніх кількох днів. Пентагон наразі вирішив не збивати його через побоювання, що люди на землі можуть постраждати. Одним із місць, над яким помітили повітряну кулю, була Монтана, де розташоване одне з трьох ядерних ракетних сховищ на базі ВПС Мальмстром.

Прес-секретар Пентагону, бригадний генерал Патрік Райдер, заявив, що уряд США продовжує стежити за повітряною кулею і що «наразі вона летить на висоті, значно вищій від комерційного повітряного руху, і не становить військової чи фізичної загрози для людей на землі».

Інцидент стався за кілька днів до того, як державний секретар Ентоні Блінкен мав здійснити свою першу поїздку до Пекіна, яка очікується цими вихідними, щоб спробувати знайти спільну мову між двома світовими державами. Не зрозуміло, чи вплине відкриття повітряної кулі на плани подорожей Блінкена.

Читайте також:
Війна
Роспропаганда стверджувала, що нібито "українські диверсанти" порушили державний кордон.
02 березня, 14:45
Світ
Роздмухування конфліктів на міжнаціональному та міжконфесійному ґрунті завжди було одним із методів Кремля у гібридній війні проти Заходу.
24 січня, 16:18
Світ
Переобрання президентом Касима-Жомарта Токаєва не віщує нічого доброго ні казахам, ні їхнім сусідам. Кремль уже готується до нападу.
27.11.2022, 17:00
Опінії
Кишиневу не бути самостійним гравцем на світовій арені, у разі, якщо кремлівське лобі буде і надалі задавати тон суспільної дискусії.
07.10.2022, 08:09
Опінії
Такою вона стала після того, як путінський план захопити Київ "за 3 дні" провалився. А іншого плану, як виявилося, у ворога і не було.
25.07.2022, 18:18
Світ
Федеральна служба безпеки ресурсної федерації московії взялася за підготовку терористичних дій у сусідніх з Україною європейських країнах.
23.07.2022, 08:42