Китайський стартап представив робота з ШІ, який вміє готувати та подавати страви

30 квітня, 15:30
Китайський стартап представив робота з ШІ, який вміє готувати та подавати страви

Цей робот може розвивати швидкість до 10 метрів за секунду і переносити вантажі до 10 кілограмів.

Китайський стартап Astribot, заснований у 2022 році у Шеньчжені, оголосив про створення новітнього робота S1 зі штучним інтелектом.

У демонстраційному відео, робот демонструє здатність швидко та точно маніпулювати предметами на столі, в тому числі витягувати скатертину з-під стаканів з вином без їх падіння.

Китайський стартап представив робота з ШІ, який вміє готувати та подавати страви_1Китайський стартап представив робота з ШІ, який вміє готувати та подавати страви_2Китайський стартап представив робота з ШІ, який вміє готувати та подавати страви_3Китайський стартап представив робота з ШІ, який вміє готувати та подавати страви_4

S1 також відзначається своєю точністю: він вміє відкривати пляшки вина, акуратно чистити огірки, обертати продукти на сковороді та виконувати каліграфічні написи.

Його дії на відео свідчать про високий рівень імітації людських рухів, що підкреслює його здатність швидко навчатися.

Робот S1 запланований до випуску на ринок до кінця цього року, але залишається відкритим питанням про його здатність переміщатися у тривимірному просторі, оскільки відео зосереджується лише на демонстрації роботи його верхніх кінцівок.

Читайте також:
Життя
У майбутньому не буде смартфонів і планшетів. Людство спілкуватиметься в інакший, прогресивніший спосіб, як у фантастичних фільмах.
вчора, 07:00
Життя
Данський виробник іграшок-конструктору здивував новинкою. Презентовано «космічні цеглинки» із метеорита віком 4,5 мільярда років.
12 липня, 21:48
Війна
Результативність роботи мобільних вогневих груп має бути тепер ще вищою .
06 липня, 09:38
Життя
У деяких випадках ШІ вже виявляється точнішим, ніж випробування на тваринах, кажуть дослідники.
06 червня, 17:35
Війна
Ні для кого не таємниця, що західні партнери передають Силам України старі зразки озброєння. Це одна із причин поразок на фронті.
29 травня, 13:43
Життя
Наступна ера квантових технологій залежатиме від точного транспортування квантової інформації, підкреслюють учені.
11 травня, 16:40