Китайський стартап представив робота з ШІ, який вміє готувати та подавати страви

30.04.2024, 15:30
Китайський стартап представив робота з ШІ, який вміє готувати та подавати страви

Цей робот може розвивати швидкість до 10 метрів за секунду і переносити вантажі до 10 кілограмів.

Китайський стартап Astribot, заснований у 2022 році у Шеньчжені, оголосив про створення новітнього робота S1 зі штучним інтелектом.

У демонстраційному відео, робот демонструє здатність швидко та точно маніпулювати предметами на столі, в тому числі витягувати скатертину з-під стаканів з вином без їх падіння.

Китайський стартап представив робота з ШІ, який вміє готувати та подавати страви_1Китайський стартап представив робота з ШІ, який вміє готувати та подавати страви_2Китайський стартап представив робота з ШІ, який вміє готувати та подавати страви_3Китайський стартап представив робота з ШІ, який вміє готувати та подавати страви_4

S1 також відзначається своєю точністю: він вміє відкривати пляшки вина, акуратно чистити огірки, обертати продукти на сковороді та виконувати каліграфічні написи.

Його дії на відео свідчать про високий рівень імітації людських рухів, що підкреслює його здатність швидко навчатися.

Робот S1 запланований до випуску на ринок до кінця цього року, але залишається відкритим питанням про його здатність переміщатися у тривимірному просторі, оскільки відео зосереджується лише на демонстрації роботи його верхніх кінцівок.

Читайте також:
Політика
Але не помітили, що схема вже у противника.
19 квітня, 08:41
Політика
Google веде переговори про впровадження Gemini в Міноборони США.
17 квітня, 19:18
Світ
Компанії почали нормувати пропозиції та продукти.
13 квітня, 18:39
Політика
Йдеться про технології, що використовуються у сферах працевлаштування, житла, освіти, охорони здоров’я та фінансових послуг.
12 квітня, 18:24
Світ
Тепер користувачі матимуть доступ до нього навіть після закінчення коштів на рахунку.
11 квітня, 12:05
Світ
У Китаї почалася нова ера у виробництві людиноподібних роботів.
03 квітня, 16:05