Клименко не хоче розслідувати корупційні схеми Вигівського

Опінії
25 червня, 09:05
Клименко не хоче розслідувати корупційні схеми Вигівського

Очевидно, що покривання хабарників і зрадників у своєму оточенні Міністр здійснює за вказівкою з ОПи.

Український політик, правозахисник, народний депутат України 8-го скликання

Уважно прослухав інтерв'ю Міністра внутрішніх справ Ігоря Клименка виданню Радіо Свобода.

Що Вам сказати. Говорить виважено, начебто займається важливою справою і син його пішов служити в ЗСУ чи в НГУ. Але!

Моя пошана журналістці Власті Лазар.

По-перше, вона підняла важливе питання. По суті чим відрізняється Нацгвардія, яка підпорядковується Міністру і знаходиться зараз на фронті, від звичайних підрозділів ЗСУ?

А нічим. Колись все робилось під Авакова, без жодної логіки, аби владу утримувати.

Нацгвардія, як і тероборона мали б мати і виконувати свої специфічні функції: охорона стратегічних об'єктів, допомога нацполіції у забезпеченні правопорядку, ну допомога у протидії ворожим ДРГ. Тоді її чисельність мала б бути набагато меншою, менші кошти на утримання, більш ефективне управління тощо. А ті бригади НГУ, які зараз сформовані і воюють, були б Збройними силами України з єдиним підпорядкуванням, принципом підготовки, як по логіці має бути. Ну це таке, як саме і тероборона могла б формуватись із чоловіків за 50 років, з певними обмеженнями по здоров'ю, з тих хто має право на відстрочку але хоче бути корисним. І служити бійці ТРО мають за місцем свого проживання. Цю доктрину я давно намагався донести Зеленському. Ще у 2021 році. Той не почув.

Але головне питання інтерв'ю, на мою думку, стосувалося корупції безпосередніх підлеглих Міністра - вже екс-заступника голови Нацполіції Тишлека і діючого голови Вигівського. І ось тут пан Клименко розкрився по повній!

Виявляється, що Міністр внутрішніх справ взагалі не звільняв російського громадянина Тишлека з близьким другом - кримінальним авторитетом! Той сам звільнився з посади, але залишився в Нацполіції.

Оскільки ЗЄрмак здійснює протекторат всіх чиновників і правоохоронців України, які пов'язані з ворогом, то пан Тишлек скоро піде на підвищення. Можливо послом кудись з дипломатичним імунітетом.

Ну і більш брутальною неповагою до закону з боку Міністра Клименка є його небажання розпочинати службове розслідування за фактами, які оприлюднені журналістами Бігус.Інфо щодо першої людини в поліції - Вигівського.

Там йдеться про незаконне збагачення членів його родини і успішний бізнес із фігурантами кримінальних проваджень, які розслідує нацпол. Своєрідний хабар за спущення справ на гальмах.

Нагадаю, що відповідно до п. 11 Положення про Міністерство внутрішніх справ Міністр ініціює питання щодо проведення службового розслідування стосовно голови Нацполіції.   Відповідно до статті 12 Дисциплінарного статуту НПУ дисциплінарним проступком визнається протиправна винна дія чи бездіяльність поліцейського, що полягає ... в порушенні обмежень та заборон, визначених законодавством для поліцейських, а також у вчиненні дій, що підривають авторитет поліції. І це підстава для початку службового розслідування!!!

Клименко як вужака викручується і не хоче виконувати свій службовий обов'язок. Ганьба!!!

Але для мене очевидно, що покривання хабарників і зрадників у своєму оточенні Міністр здійснює за вказівкою з ОПи. Клименко - міністр ніякий, взагалі не політична фігура, а маріонетка. Ляльководи Татаров і ЗЄрмак. Ось причина глибокої корупції і гнилі в нашій правоохоронній системі, і як наслідок, на всіх щаблях влади!!!

Читайте також:
Політика
Нагадаємо, що сестра голови Нацполіції торгує паливом із компаніями, які фігурують у кримінальних справах НПУ
01 липня, 15:00
Полтава
Поліція охорони Полтавської області запропонувала нову послугу.
28 червня, 10:21
Кримінал
Національна поліція таємно закрила справу щодо корупції на Одеській кіностудії
08 червня, 14:49
Політика
Вони більш потрібні для підтримки самозванців.
08 червня, 08:55
Кримінал
«Рєшала» з Нацполіції України обіцяв балканським кілерам з «Новопечерських Липок» звільнення та втечу за 2,5 мільйони євро.
07 червня, 09:25
Політика
Родинний бізнес очільника Нацполу торгував із фірмами, діяльність яких розслідував його Нацпол.
23 травня, 22:00