КНДР випробовує балістичні ракети

СВІТ
20 жовтня, 09:55
КНДР випробовує балістичні ракети
Фото: google

Світову спільноту непокоїть мілітаризована політика Північної Кореї, яка активно проводить військові експерименти.

Цього вівторку КНДР повідомила про успішні випробування балістичної ракети нового типу (БРПЧ), що була запущена з підводного човна "8.24 Yongung", як інформує місцеве джерело KCNA.

Керували випробувальними директор департаменту Центрального комітету Трудової партії Кореї Ю Джин та заступник директора департаменту військової промисловості Центрального комітету Трудової партії Кореї Кім Чен Сик, а також провідні посадовці Академії оборонних наук КНДР.

Учасники випробувань пояснили, що БРПЧ нового типу, в якій впроваджено безліч передових технологій управління наведенням, зробить значний внесок у те, щоб вивести оборонні технології країни на високий рівень і підвищить боєздатність армії під водою.

Як повідомляє CNN, Рада Безпеки ООН проведе сьогодні, 20 жовтня 2021 року, засідання за зачиненими дверима, щоб обговорити Північну Корею після цієї події, оскільки Пхеньяну заборонено проводити випробування балістичних ракет і ядерної зброї відповідно до міжнародного права.

вибір редакції
Читайте також:
На тлі чергової антиукраїнської істерії в РФ, кремлівські пропагандисти не помітили видання підручника ерзянською мовою.
13:08
У SNAG є двигуни, які діють як м’язи
10:13
Валун незвичної форми на зворотному боці Місяця викликав чимало запитань у дослідників
07:17
Ручні гранатомети M72 калібру 66 мм відомі з часів в’єтнамської війни
вчора, 16:49
Турне Емманюеля Макрона Близьким Сходом завершилося зустріччю з Мухаммедом ібн Салманом
вчора, 16:12