Created with Sketch.

КНР збільшив постачання високоточних верстатів для потреб російського ВПК

05.01.2024, 07:01
Фото: Financial Times

Сі Цзіньпін активно підтримує свого кремлівського бункерного васала путіна. Зокрема, у галузі військової промисловості та технологій.

Такі відомості оприлюднило впливове британське видання Financial Times із посиланням на власні джерела. Судячи з графіку, викладеного нижче, тільки Японія і Тайвань намагаються обмежити доступ ресурсної федерації московії до високоточних верстатів для ВПК.

Різке зростання після повномасштабного вторгнення армії РФ в Україну постачань сучасного інженерного обладнання, яке дозволяє виконувати надзвичайно точну фрезерну обробку металу, вважається значним негативним фактором. Київ спільно з західними партнерами намагаються всіляко обмежити доступ росії до цих верстатів.

Згідно з офіційними даними російської митниці, у липні китайські виробники поставили обладнання на $68 мільйонів, тоді як цей показник у лютому 2022 року становив якихось $6,5 мільйона. Торік у липні на китайські верстати з числовим програмним управлінням припало 57% усього російського імпорту (до 24.II.2022 цей показник становив 12% — прим. ред.).

У цілому ж торгівля між КНР і РФ, включно з нафтою, обладнанням, споживчими товарами та автомобілями, допомагає підтримувати російську економіку на плаву та послаблює західні санкції. Як бачимо, товариш Сі за всяку ціну не дасть програти бункерному діду з Кремля.

Крім того, як уже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», попри всі потуги КНР, РФ неодмінно зазнає краху ще за нашого з вами життя. Насичення технологіями ніяк не компенсує катастрофічну депопуляцію російського населення.

Читайте також
Швейцарські науковці розробили метод виявлення токсинів у стічних водах
Світ
Власник OpenAI пророкує досягнення технологічної сингулярності вже у 2025 році
Життя
«Зелена електроенергія» — глобальна містифікація
Життя
Сонячний зонд «Parker» встановив рекорд у космосі
Життя
На Запоріжжі випробували вітчизняні наземні дрони «Махно»
Війна
Американський супутник уперше показав зміну пір року на Землі
Життя