Кого боїться Рогачов і полтавська поліція?

11.01.2023, 16:45
Кого боїться Рогачов і полтавська поліція?

Звертаємо увагу Рогачова на те, що Полтава не Соледар і не Бахмут. Немає жодної необхідності перекривати центральні вулиці міста.

В тиловому місті Полтава невідомі особи з числа працівників поліції перегородили "їжаками" одну з центральних вулиць міста для облаштування зручної парковки для власних машин.

Містяни і гості міста змушені об'їжджати штучну перепону за кілька кварталів.

Кого боїться Рогачов і полтавська поліція?_1
Кого боїться Рогачов і полтавська поліція?_3

Кого боїться Рогачов і полтавська поліція?_5

Кого боїться Рогачов і полтавська поліція?_7
Кого боїться Рогачов і полтавська поліція?_9
Кого боїться Рогачов і полтавська поліція?_11
Кого боїться Рогачов і полтавська поліція?_13

Працівникам поліції, як виявилося, байдуже на незручності для людей, головне задовольнити власні потреби. Ми не намагалися дослідити, чи стягують працівники поліції плату за паркування з інших осіб.

Кого боїться Рогачов і полтавська поліція?_15

Очікуємо на впровадження ноу - хау від очільника ГУ НП у Полтавській області Євгена Рогачева очільниками СБУ, прокуратури, податкової, ВЦА.

Кого боїться Рогачов і полтавська поліція?_17Кого боїться Рогачов і полтавська поліція?_18Кого боїться Рогачов і полтавська поліція?_19Кого боїться Рогачов і полтавська поліція?_20

Ми теж підтримуємо інновацію Рогачева, навіщо той комфорт для якихось людей, краще, як поліція, думати лише про власний.

Навіть в Сумах, які пережили окупацію, ГУ НП не оточене "їжаками".

П.С. У вересні журналісти "Останнього Бастіону" викликали працівників патрульної поліції, які мали встановити: хто віддав наказ перекрити одну з центральних вулиць міста.

Кого боїться Рогачов і полтавська поліція?_21

Але ситуація не змінилася. Містяни змушені жертвувати своїм комфортом та втрачати час у заторах, через забаганки очільника ГУНП у Полтавській області.

Звертаємо увагу Євгена Рогачова на те, що Полтава не Соледар і не Бахмут, де зараз відбуваються криваві бої. Тому немає жодної необхідності перекривати центральні вулиці тилового міста, до якого переїхали тисячі переселенців з інших регіонів.

Якщо генерал поліції третього рангу Євген Рогачов боїться того, що національна поліція його не захистить у тиловому місті, то "Останній Бастіон", та інші небайдужі патріоти, готові надати йому цілодобову охорону.

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Кримінал
За хабар 4 тис. грн він обіцяв прискорити процес реєстрації автомобіля у львівському сервісному центрі МВС.
15:27
Опінії
Начальник управління головної інспекції ГУНП в Закарпатській області Особисто прикриває незаконну торгівлю деяких точок на ринку Ужгорода.
13 квітня, 14:05
Кримінал
Він особисто керував корупційними процесами – погоджував суми за купівлю прав водія.
10 квітня, 10:28
Політика
Дружина поліцейського задекларувала криптовалюти на 775 тис. гривень.
09 квітня, 15:30
Кримінал
Для приховування статків посадовець навіть офіційно розірвав свій шлюб, проте й надалі підтримував сімейні стосунки.
21 березня, 17:30