«Кокаїновий президент» Болівії уникнув відповідальності

СВІТ
13.11.2020, 08:51
«Кокаїновий президент» Болівії уникнув відповідальності
Фото: The Guardian

Колишній болівійський лідер — соціаліст Ево Моралес повернувся на батьківщину після річної відсутності.

Усунутий парламентом шляхом імпічменту, експрезидент планує відновити свою політичну репутацію, поінформувало з місця події видання "The Guardian".

Ево Моралес тривалий час перебував закордоном через відкрите проти нього кримінальне провадження за фактом фальсифікації президентських виборів восени 2019 року.

Його повернення до Болівії стало можливим лише тепер, коли в країні відбулося демократичне волевиявлення і народ обрав нового лідера — Луїса Арсе, також соціаліста.

Завдяки президентському указу останнього, болівійські правоохоронці закрили справу проти Ево Моралеса, яку визнано "політичним переслідуванням".

Сам експрезидент, котрий легалізував вирощення коки, під час стихійної зустрічі зі своїми прихильниками оголосив, що має намір повернутися у велику політику.

Читайте також:
Аргентинський президент-соціаліст Альберто Фернандес знову опинився у центрі міжнародного скандалу.
10 червня, 09:37
Боротьба з коронавірусом стала причиною блокування відеороликів із Жаїром Мессіашом Болсонару на платформі, що належить корпорації "Google".
29 травня, 13:37
Жаїр Мессіаш Болсонару видав одразу 4 укази, які полегшують доступ громадян Бразилії до вогнепальної зброї.
23 квітня, 09:48
На тлі зростання кількості заражених коронавірусом бразильців представники опозиції запропонували усунути з посади президента країни.
17 квітня, 11:23
Лідерами вподобань перуанських виборців є ультралівий кандидат Педро Кастільо і його правоконсервативна опонентка Кейко Фухіморі.
15 квітня, 08:01
Відомий еквадорський фінансист Ґільєрмо Лассо Мендоса несподівано переміг на президентських виборах, що відбулися напередодні у неділю.
12 квітня, 12:13