Колектив КП «Полтавафарм» перекрив рух на трасі Київ-Харків через протест проти дій голови облради

ПОЛТАВА
18.03.2016, 09:07
Колектив КП «Полтавафарм» перекрив рух на трасі Київ-Харків через протест проти дій голови облради

Доведені до відчаю працівники комунального підприємства «Полтавафарм» заблокували рух транспорту на трасі Київ-Харків. Учасники акції перекрили дорогу в районі ринку «Мотель». 

Таким чином персонал підприємства висловлює протест проти незаконного звільнення свого керівника головою Полтавської облради Олександром Біленьким, який разом із заступником голови Полтавської ОДА Андрієм Пісоцьким провадять політику фармацевтичної мафії на Полтавщині. 

Нагадаємо, 4 березня відбулося пленарне засідання четвертої позачергової сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання, на яке прийшли близько 300 працівників «Полтавафарму». Колектив обурився через примусове звільнення в.о. директора Вячеслава Білизного. Зі слів робітників, керівника змусили написати заяву на звільнення через погрози на адресу дітей.  

Третього березня В. Білизного шпиталізували з погіршенням здоров’я. Доки керівник перебував на лікарняному, на посаду в.о. директора приступив заступник – С. Горбань – ідеться в наказі підприємства від 03.03.2016 року.

Того ж дня голова Полтавської ради О. Біленький усупереч закону звільняє В. Білизного з посади в.о. директора КП «Полтавафарм» і переводить його на посаду завідувача міжлікарняної аптеки №207. – зазначено в розпорядженні голови облради від 03.03.2016 року.

Згідно з законом, голова облради О. Біленький не мав права звільняти керівника, допоки той перебуває на лікарняному.

«Останній Бастіон» уже подав відповідні звернення до правоохоронних органів на захист В. Білизного та підприємства «Полтавафарм» від фармацевтичної мафії в особі чиновників з Полтавської облради й ОДА, які хочуть повторити черкаський сценарій захоплення комунального фармацевтичного підприємства.  

Читайте також:
Карлівські дорожники звітують про виконання поточної реконструкції покриття на вулиці Івана Франка.
вчора, 12:14
У селі Мильці Полтавського району пожежна бригада загасила займання сміття на відкритій території.
06 серпня, 13:53
Учасників корупційної схеми триматимуть під вартою щонайменше 60 діб.
06 серпня, 09:48
Відповідні рекомендації опублікувало Міністерство освіти і науки в середу, 5 серпня
05 серпня, 20:25
Цієї суботи, 8 серпня, у мисливських угіддях Полтавського і Чутівського районів розпочнеться сезон полювання на пернатих.
05 серпня, 12:39
Решетилівська пожежно-рятувальна бригада ліквідувала горіння пожнивних залишків на відкритій території.
05 серпня, 11:13