Коли Франція говорить про тероризм...

СВІТ
28.07.2021, 19:30
Коли Франція говорить про тероризм...

Зулейха аль-Шайеб була однією з мільйонів мусульман, по-звірячому вбитих Францією

Цю жінку звали Зулейха аль-Шайеб. Фотографія датована 15 жовтня 1957 року. Жінка прив'язана до французького військового автомобіля після її арешту окупаційними військами Франції в Алжирі.

Зулейху аль-Шайеб сфотографували перед тим, як її почали волочити по землі, прив'язаною до вантажівки, вулицями столиці, щоб залякати людей і змусити припинити боротьбу за свободу.

Франція не помилувала ні жінок, ні дітей, ні старих, якщо вони насмілювалися протиставитися окупації їхньої країни.

До того, як вчинити цей звірячий акт, французькі "демократи" влаштували допит з тортурами для Зулейхи аль-Шайеб. Тортури тривали без перерви 10 днів поспіль. Жінка не відповіла на жодне запитання французьких окупантів. Після цього "демократи" вирішили її публічно стратити.

Спосіб страти був обраний звірячий. "Цивілізовані" французи вирішили продемонструвати алжирцям, що вони зроблять з тими, хто не хоче прийняти "демократії".

Зулейху аль-Шайеб скинули з вертольота. Так що російські терористи-окупанти, що скидали полонених та заручників з вертольотів в Чечні не першопрохідці в цьому винаході.

Сьогодні, коли Франція каже про «ісламський тероризм», всі повинні знати та пам'ятати, що терор та масові вбивства мирних жителів - це винахід колоністів.

Вони говорять про права людини, тоді як вчиняли в минулому та вчиняють сьогодні найогидніше насильство над людиною, знищуючи її єство, дане Богом, перекручуючи та перетворюючи на тварину, вбиваючи мільйони мусульман по всьому світу під гаслом насадження демократії.

Зулейха аль-Шайеб була однією з мільйонів мусульман, по-звірячому вбитих Францією в боротьбі за свою релігію, свободу і людську гідність.

Читайте також:
Світ
У відповідь на ракетну провокацію угруповання ХАМАС, бойовики ЦАХАЛ завдали удару по табору біженців. Поселення Рафах у вогні й крові.
вчора, 12:23
Війна
Пов'язані з підпалами провокації мають на меті викликати суспільну паніку.
18 травня, 09:34
Світ
Єврейсько-баптистське лобі все більше зосереджується на близькосхідному питанні. Ізраїль у пріоритеті для США, а Україна — вже ні.
14 травня, 21:58
Війна
Серію вибухів і отруєнь у Європі координували за допомогою сім’ї російських шпигунів-нелегалів із чеським громадянством.
30 квітня, 11:39
Світ
США можуть вперше запровадити санкції проти підрозділу ЦАХАЛу
22 квітня, 09:25
Війна
Спершу ви чуєте далеке й огидне дзижчання, яке перетворюється на плач і прохання про допомогу. А за кілька хвилин настає смерть.
19 квітня, 13:47