Коли населення Землі почне скорочуватися?

30 травня, 11:16
Коли населення Землі почне скорочуватися?

Очікується, що до 2100 року у 183 країнах світу рівень народжуваності буде вкрай низьким.

Вчені прогнозують, що населення Землі досягне свого піка в 2064 році, коли чисельність населення складатиме близько 9,7 мільярда осіб.

Про це повідомляє CNN.

Після цього відбудеться поступове зменшення кількості населення, і до кінця XXI сторіччя очікується зниження до 8,8 мільярда. Ці висновки базуються на даних з дослідження «Глобальне навантаження хвороб» 2017 року.

Основним фактором, що впливає на зміну демографічних тенденцій, стало підвищення доступу жінок до контрацептивів. Очікується, що до 2100 року у 183 країнах світу рівень народжуваності буде вкрай низьким.

Коли населення Землі почне скорочуватися?_1

Зокрема, такі країни як Японія, Таїланд, Італія, та Іспанія зіткнуться зі значним скороченням населення на рівні понад 50%.

Водночас населення країн Африки може збільшитись втричі, де майже половину всього світового населення становитимуть африканці.

На континенті Азії, а також у Східній та Центральній Європі, вчені очікують найшвидше скорочення чисельності населення. Це матиме вплив на соціально-економічні процеси в цих регіонах, зокрема на збільшення кількості людей, які потребуватимуть державної підтримки та соціальних виплат, у порівнянні з кількістю платників податків.

Ці тенденції можуть мати значний вплив на глобальну економіку та політику, особливо з огляду на необхідність переосмислення державних стратегій у сферах охорони здоров’я, освіти, робочої сили та соціального забезпечення.

Читайте також:
Світ
Держави старіють, і з часом поступово стають більш схильними до припинення свого існування. Чи може це стати уроком для сьогодення?
06 травня, 11:05
Мистецтво
Історія геніального інженера, художника, скульптора... та винахідника Леонардо да Вінчі
24 квітня, 11:45
Життя
Тема стала пріоритетною у зв'язку зі стрімким розвитком польотів у космос.
23 квітня, 11:04
Життя
Перша з них загрожує життю окремих людей. Друга загроза має більш довгостроковий характер і є більш серйозною
22 квітня, 18:16
Історія
Так казав французький філософ, культуролог і соціолог Жан Бодріяр. Він прагнув відкрити людям очі на «нереальність того, що відбувається».
11 березня, 07:18
Життя
Австралійські біологи разом із кліматологами здійснили дослідження 1,2 мільйона новонароджених. Мета: з'ясувати причину передчасних пологів.
29 лютого, 21:39