Коли ти готовий стати перед Путіним на коліна і зазираєш йому в очі

ПОЛІТИКА
01.04.2021, 20:36
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: Громадське телебачення

"Захід готується до російської атаки, а Президент України мовчить, мямлить у запізнілій заяві про мир і... тиша".

Про, м'яко кажучи, незручну позицію в яку поставив себе Володимир Зеленський пише у себе на сторінці у ФБ ексміністр інфраструктури України Володимир Омелян, допис якого ми публікуємо без змін.

Спершу ти готовий стати перед Путіним на коліна і зазираєш йому в очі. Потім формуєш кістяк своєї команди з відвертих совків і русофілів, бо сам такий за вихованням і світоглядом.

Звинувачуєш опозицію, добровольців, українську армію у провокаціях, коли у них стріляють, і забороняєш стріляти у відповідь. 

Далі довіряєш переговори з ворогом і ключовими союзниками агенту російських спецслужб, який зливає всі спецоперації і важливу інформацію противнику.

Далі ти дивуєшся, що ніхто не дзвонить і на дорослі розмови не запрошують.

Власна розвідка тебе попереджує: готується російське вторгнення. Ти дратуєшся, відмахуєшся і не чуєш.

Західні союзники вже котрий тиждень тобі кажуть: Москва вдасться до активних дій, включно з військовими операціями. Останній тиждень попереджають вже публічно.

Росія перекидає війська у західному напрямку, додаткова російська зброя і військовослужбовці входять на окуповані території.

Так, Путін вбивця чи ні?!

Коли мовчати вже геть незручно, ти народжуєш незрозумілу заяву, в якій переплітається мир, перемир’я, провокації, гра м’язами.

Коли ти готовий стати перед Путіним на коліна і зазираєш йому в очі_1

Таке враження, що нападають не на твою країну, навіть не на улюблену тобою Італію чи Францію, а якийсь далекий невідомий острів.

Захід готується до російської атаки, приводить власні війська у стан найвищої боєготовності, Росія посилює свої угрупування на українських кордонах, а Президент України мовчить, мямлить у запізнілій заяві про мир і... тиша!

Так, Путін вбивця чи ні?!
 

Автор : Володимир Омелян
Читайте також:
Адміністрація 46-го американського президента намагається запобігти не війні як такій, а лише завадити повномасштабній окупації України.
11:36
Канадський фрегат HMCS Montreal направлений у похід для виконання завдань у Середземному та Чорному морях.
вчора, 16:45
Від початку доби з боку збройних формувань московії зафіксовано 4 порушення режиму припинення вогню
20 січня, 19:15
ЗС-88 – це самохідна звукопередавальна станція
20 січня, 17:21
Зима-весна 2022 року для України буде "гарячою", тож громадянам слід підготуватися до різних сценаріїв розвитку подій, зокрема найгіршого.
20 січня, 07:48