Колишній очільник Херсонської ОВА Лагута привласнив чуже авто

КРИМІНАЛ
04 лютого, 11:05
Колишній очільник Херсонської ОВА Лагута привласнив чуже авто

СБУ повідомила про підозру колишньому голові Херсонської ОВА.

Підозру у шахрайстві та підробленні документів отримав колишній очільник Херсонської обласної адміністрації Геннадій Лагута, який обіймав цю посаду з жовтня 2021 по липень 2022 року.

Один з епізодів, який наразі розслідує українська спецслужба, стосується незаконного заволодіння майном. Зокрема, колишній посадовець привласнив автомобіль, який під час повномасштабного вторгнення йому надали у тимчасове безоплатне користування.

За матеріалами слідства, навесні минулого року чиновник звернувся до місцевої підприємниці з проханням надати йому позашляховик у безоплатне користування «для службових цілей». З патріотичних мотивів, маючи бажання допомогти, жінка погодилася виділити йому транспортний засіб.

Втім у липні посадовець скористався її відсутністю в Україні та вирішив приватизувати автомобіль через приватного нотаріуса. Він отримав від нотаріуса довіреність, яка уповноважила його розпоряджатися даним авто (у тому числі продати, передати в оренду на умовах на свій розсуд).

Далі посадовець «продав» цей автомобіль своєму підлеглому – керівнику патронатної служби Херсонської ОВА, а на наступний день той «перепродав» його своєму керівнику назад.

Наразі на транспортний засіб накладено арешт. У ході експертизи встановлено, що на «нотаріальній довіреності» поставлено підроблений підпис підприємниці.

Читайте також:
Політика
Відомий плагіатор та ідейний поплічник кремлівського українофоба Дмитра Табачника вирішив "тихенько піти у ліс", поки є можливість.
17 березня, 21:29
Політика
Суд визначив, що у Рівненській міськраді порушили закон.
26 лютого, 13:28
Політика
Голова ДСА в Америці помолився з баптистами за успіх у проведеному в Полтаві кастингу
13 лютого, 17:20
Політика
Українські банкіри оселилися в одному з найрозкішніших готелів Польщі
11 лютого, 16:35
Опінії
Виплекана чекістами у рясах архітектура внутрішньої окупації стала руйнуватися. Невдовзі посіпак Кірілла Гундяєва запросять на Суд Божий.
07.12.2022, 08:56
Економіка
На внутрішньоукраїнському ринку тиша і спокій, наче на цвинтарі, урядовці вперто відмовляють банкірам у підвищенні ставок.
03.09.2022, 19:37