Колишнього депутата з Полтавщини оголосили у розшук

09 жовтня, 13:26
ПОЛТАВА
Колишнього депутата з Полтавщини оголосили у розшук

Державне бюро розслідувань оголосило в розшук екс-нардепа з Полтавщини, колишнього власника банку «Фінанси і кредит» Костянтина Жеваго.

Нині вживаються заходи для оголошення Жеваго в міждержавний розшук, а також для обрання йому заочного запобіжного заходу у вигляді арешту, повідомляє НВ.

У реєстрі осіб, які переховуються від органів влади, Жеваго зараз немає.

27 вересня в Держбюро розслідувань заявили, що заочно вручили Жеваго підозру у справі про розтрату 2,5 млрд грн банку «Фінанси і кредит». Жеваго заперечує будь-які звинувачення і, переховуючись від слідства, виїхав закордон «для лікування».

Нагадаємо, що Костянтин Жеваго кілька разів обирався до Верховної Ради по 150 округу на Полтавщині.


Читайте також:
Новим прокурором Полтавської області стане Ярослав Голинський.
15:56
5 грудня до 1-ї міської клінічної лікарні Полтави був доставлений чоловік із серйозною травмою руки. Причина травмування – розрив петарди.
08:21
У Полтаві в історичній частині міста побудували багатоповерховий житловий будинок зі значними порушеннями.
07:52
Резонансне затримання, яке відбулося в Полтаві у вересні цього року, та подальші процесуальні дії стосовно Самвела Мартиросяна мають замовний характер, стверджують адвокати.
вчора, 13:26
Новий український дизель-потяг ДПКр-3 готовий до обслуговування пасажирів на залізничній гілці між аеропортом Бориспіль і головним вокзалом Києва.
вчора, 11:05
У Пирятині відбулися громадські слухання з приводу випрацювання схеми розвитку і стратегічно-екологічної оцінки міської об’єднаної територіальної громади.
вчора, 09:55