Колишнього депутата з Полтавщини викликають у ДБР для вручення підозри

24 вересня, 06:41
ПОЛТАВА
Колишнього депутата з Полтавщини викликають у ДБР для вручення підозри

Колишнього депутата Костянтина Жеваго, який кілька разів обирався по 150 округу на Полтавщині, викликали в Державне бюро розслідувань для вручення підозри і проведення допиту.

Повістка опублікована на сайті Генпрокуратури

Жеваго потрібно прибути в ДБР 27 вересня об 11.00. Колишній депутат фігурує в кримінальному провадженні № 62 019 000 000 000 888 від 14 червня 2019 року.

Нагадаємо, що 5 серпня двом топ-менеджерам банку Фінанси і кредит оголосили про підозру. За попередньою версією слідства, вони, перебуваючи у змові з іншими посадовими особами банку, розтратили 2,5 мільярда грн. У ДБР підкреслювали, що перевіряють причетність до цієї схеми нардепа.

Як повідомляють у «НВ-бізнес», у грудні 2015 року Нацбанк за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізосіб затвердив постанову № 898 про відкликання банківської ліцензії та ліквідації ПАТ Банк Фінанси та кредит, бенефіціаром якого є виконавчий директор гірничорудної компанії Ferrexpo Костянтин Жеваго. Він залишається власником однойменної фінансово-промислової групи Фінанси та кредит.

Читайте також:
Новим прокурором Полтавської області стане Ярослав Голинський.
15:56
5 грудня до 1-ї міської клінічної лікарні Полтави був доставлений чоловік із серйозною травмою руки. Причина травмування – розрив петарди.
08:21
У Полтаві в історичній частині міста побудували багатоповерховий житловий будинок зі значними порушеннями.
07:52
Резонансне затримання, яке відбулося в Полтаві у вересні цього року, та подальші процесуальні дії стосовно Самвела Мартиросяна мають замовний характер, стверджують адвокати.
вчора, 13:26
Новий український дизель-потяг ДПКр-3 готовий до обслуговування пасажирів на залізничній гілці між аеропортом Бориспіль і головним вокзалом Києва.
вчора, 11:05
У Пирятині відбулися громадські слухання з приводу випрацювання схеми розвитку і стратегічно-екологічної оцінки міської об’єднаної територіальної громади.
вчора, 09:55