Коломийський і Єрмак намалювали Зеленського.

ПОЛІТИКА
22.02.2023, 08:50
Коломийський і Єрмак намалювали Зеленського.

Коломийський і Єрмак, розпочавши підготовку до позачергових виборів, намалювали своїй маріонетці майже 100 відсотковий рейтинг.

В українських засобах масової дезінформації почали публікуватися результати "Комплексного порівняльного дослідження "ЯК ВІЙНА ЗМІНИЛА МЕНЕ ТА КРАЇНУ. ПІДСУМКИ РОКУ", проведеного соціологічною групою "Рейтинг".

«Україна переживає складний період свого розвитку, переосмислюючи свою роль в історії. Загалом війна сприяла підвищенню довіри громадян до державних інституцій. Довіра до Збройних сил України зросла з 65 до 97%, до Президента – з 36 до 90%», - йдеться в повідомленні, яке поширюють українські засоби масової дезінформації.

Соціологічна група "Рейтинг" та українські ЗМДІ вирішили порівняти "довіру" українців до Володимира Оманського з довірою до армії.

Коломийський і Єрмак намалювали Зеленського._1

Всупереч усталеним правилам та нормам, соціологічна група рейтинг не публікує інформацію про замовників дослідження, хоча вони і так усім відомі.

Коломийський і Єрмак, розпочавши підготовку до позачергових виборів, намалювали своїй маріонетці майже 100 відсотковий рейтинг. Порівнявши довіру до Оманського, як довіру до армії.

За словами проффессора Володимира Онищенка, такий рейтинг, зануреному по самі вуха у корупцію Зеленському, могли намалювати або за великі гроші, або хіба що тільки у хворій уяві.

Варто зазначити, порівняння Володимира Зеленського й армії є, м'яко кажучи, недоречним.

Нагадуємо Єрмаку і Коломийському, що Зеленський до армії ніякого відношення не має. Навпаки, Володимир Зеленський 4 рази проігнорував повістки до військомату.

За даними Генерального штабу ЗСУ, станом на квітень 2019 року:  "Зеленський В.О. перебував на військовому обліку військовозобов’язаних у Металургійно-Довгинцівському об’єднаному районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки міста Кривого Рогу з 22.12.2008 року і по теперішній час, військове звання – солдат, військово-облікова спеціальність – діловод діловодства. Придатний до військової служби. Військову службу у ЗС України не проходив"

«Для призову під час мобілізації громадянину Зеленському В.О. надсилалися повістки: 15.04.2014, 23.06.2014, 15.08.2014, 10.05.2015 за адресою, визначеною у його облікових документах. Громадянин Зеленський В.О. до військового комісаріату за його викликом не прибував», – інформувало Міноборони.

Коломийський і Єрмак намалювали Зеленського._3

Доки українці будуть слухати побрехеньки провладних засобів масової дезінформації, жертвуючи при цьому своїми життями, питання відкрите...

Автор : Володимир Онищенко
Читайте також:
Економіка
«Альтернативи підвищенню податків немає», в 2024 році в бюджеті не вистачає коштів на потреби ЗСУ, - Гетманцев.
24 травня, 10:24
Політика
До обшуків залучили ДСР Нацполіції - один з найкорумпованіших правоохоронних підрозділів, який контролює Олег Татаров
22 травня, 18:37
Політика
Міноборони закликало чинних військових не завантажувати застосунок «Резерв+»
21 травня, 18:09
Опінії
Ворог не тільки суне зі Сходу на Україну, він уміло зосередив свою агентуру на Печерських пагорбах Києва. А саме — на вулиці Банковій.
19 травня, 09:37
Війна
Вітчизняний шоубізнес не знає потреб нації, котра боронить країну від ворога зі Сходу. Тому досі плодяться «Свати» й «Слуга народа».
17 травня, 07:18