Коломийський і Єрмак намалювали Зеленського.

ПОЛІТИКА
22 лютого, 08:50
Коломийський і Єрмак намалювали Зеленського.

Коломийський і Єрмак, розпочавши підготовку до позачергових виборів, намалювали своїй маріонетці майже 100 відсотковий рейтинг.

В українських засобах масової дезінформації почали публікуватися результати "Комплексного порівняльного дослідження "ЯК ВІЙНА ЗМІНИЛА МЕНЕ ТА КРАЇНУ. ПІДСУМКИ РОКУ", проведеного соціологічною групою "Рейтинг".

«Україна переживає складний період свого розвитку, переосмислюючи свою роль в історії. Загалом війна сприяла підвищенню довіри громадян до державних інституцій. Довіра до Збройних сил України зросла з 65 до 97%, до Президента – з 36 до 90%», - йдеться в повідомленні, яке поширюють українські засоби масової дезінформації.

Соціологічна група "Рейтинг" та українські ЗМДІ вирішили порівняти "довіру" українців до Володимира Оманського з довірою до армії.

Коломийський і Єрмак намалювали Зеленського._1

Всупереч усталеним правилам та нормам, соціологічна група рейтинг не публікує інформацію про замовників дослідження, хоча вони і так усім відомі.

Коломийський і Єрмак, розпочавши підготовку до позачергових виборів, намалювали своїй маріонетці майже 100 відсотковий рейтинг. Порівнявши довіру до Оманського, як довіру до армії.

За словами проффессора Володимира Онищенка, такий рейтинг, зануреному по самі вуха у корупцію Зеленському, могли намалювати або за великі гроші, або хіба що тільки у хворій уяві.

Варто зазначити, порівняння Володимира Зеленського й армії є, м'яко кажучи, недоречним.

Нагадуємо Єрмаку і Коломийському, що Зеленський до армії ніякого відношення не має. Навпаки, Володимир Зеленський 4 рази проігнорував повістки до військомату.

За даними Генерального штабу ЗСУ, станом на квітень 2019 року:  "Зеленський В.О. перебував на військовому обліку військовозобов’язаних у Металургійно-Довгинцівському об’єднаному районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки міста Кривого Рогу з 22.12.2008 року і по теперішній час, військове звання – солдат, військово-облікова спеціальність – діловод діловодства. Придатний до військової служби. Військову службу у ЗС України не проходив"

«Для призову під час мобілізації громадянину Зеленському В.О. надсилалися повістки: 15.04.2014, 23.06.2014, 15.08.2014, 10.05.2015 за адресою, визначеною у його облікових документах. Громадянин Зеленський В.О. до військового комісаріату за його викликом не прибував», – інформувало Міноборони.

Коломийський і Єрмак намалювали Зеленського._3

Доки українці будуть слухати побрехеньки провладних засобів масової дезінформації, жертвуючи при цьому своїми життями, питання відкрите...

Автор : Володимир Онищенко
Читайте також:
Політика
Така версія походження титульної нації України від зайд, які окупували Україну
вчора, 08:45
Виміри
Депутати проголосували за законопроєкт № 8401 — він скасовує воєнні пільги для ФОП, повертає податкові перевірки й штрафи
01 червня, 15:01
Опінії
Відмова обговорювати негативне й невигідне може призвести до поганих наслідків
01 червня, 07:25
Політика
Володимир Зеленський і голова держави Андрій Єрмак випустили з України свого ручного пропагандиста, щоби трохи подоїти ізраїльтян.
31 травня, 20:40
Виміри
ГУР МО видав довідку Трубіцину, який знаходився під слідством, що він виконує завдання, і 13 травня Трубіцин виїхав з України
31 травня, 16:18
Політика
Психологічна стійкість і зрілість критично необхідні для нашої перемоги. Дарма, що "слугам неукраїнського народу" чхати на здоровий глузд.
30 травня, 16:32