Коломойський повторно заблокував судовий аудит «ПриватБанку»

ПОЛТАВА
11.01.2018, 10:21
Коломойський повторно заблокував судовий аудит «ПриватБанку»

Екс-власник нині державного «ПриватБанку» бізнесмен Ігор Коломойський повторно в судовому порядку заблокував forensic audit (судовий аудит) фінустанови.

Про це свідчить рішення Київського районного суду Одеси від 4 січня 2018 року.

Згідно з документом, суд розглянув позов Коломойського до ТОВ «Телекомпанія» АРС, Національному банку України, Міністерству фінансів, ПАТ «ПриватБанк», а також компаніям Kroll Associates U. K. LLP, AlixPartners Services UK LLP, Hogan Lovells International LLP, ТОВ «Астерс Консалт», ТОВ «Астерс», ТОВ «АликсПартнерз (Україна)» про визнання недійсними договорів та припинення дії, а також про захист честі, гідності та ділової репутації.

Розглянувши подані позивачем документи, суд задовольнив його заяву і заборонив відповідачам, а також будь-яким особам, що надають їм послуги, філіям юридичних осіб, які співпрацюють з відповідачами «виконувати умови, вимоги і будь-які інші положення будь-яких договорів, угод, контрактів, доручень і будь-яких інших угод, укладених з НБУ, «ПриватБанком», Мінфіном, які прямо та/або опосередковано стосуються та/або яким-небудь чином впливають і/або впливати на права та/або інтереси Коломойського.

Також суд заборонив аналогічні дії від імені відповідачів за кордоном.

Крім того, судовим рішенням накладено заборону на оплату всіх послуг, що надаються відповідачам, якщо вони стосуються інтересів Ігоря Коломойського.

Аналогічний заборона встановлена для компаній AlixPartners Services UK LLP, Kroll Associates U. K.Limited, ТОВ «Астерс», ТОВ «Астерс Консалт», які проводять forensic audit «ПриватБанку», «до вирішення даного спору по суті».

До того ж всім фігурантам позову заборонено розголошення, використання і застосування будь-яких документів, а також будь-які дії по використанню, збору і накопичення персональних даних бізнесмена. Крім того, що фігурує у позові телекомпанії «АРС» заборонено здійснювати будь-які дії щодо «трансляції, оповіщення, коментування і будь-якого іншого поширення інформації, що можуть зашкодити репутації позивача.

Нагадаємо, аналогічний позов був задоволений 20 грудня минулого року Солом’янським судом Києва. Надалі, 3 січня, цей же суд зняв блокування аудиту за позовом компанії «Астерс». Крім того, подібний позов бізнесмен подав у Печерський райсуд столиці. Відповідачем по ньому виступає Нацбанк.

Читайте також:
Полтавщина — край, де народилося не одне покоління визначних українських діячів культури, науки, мистецтва та політки.
14:19
На тлі карантину через пандемію коронавірусу у Полтавській області планують сприяти туристичній галузі.
09:18
В Оржиці провели засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
вчора, 13:51
Зі зняттям низки карантинних обмежень миргородська влада розпочала підготовчі роботи до купального сезону.
вчора, 08:46
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
28 травня, 12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
28 травня, 09:18