Коляденко – Мотокі. Українська борчиня змагатиметься за «золото» Олімпіади

СПОРТ
10.08.2024, 17:37
Коляденко – Мотокі. Українська борчиня змагатиметься за «золото» Олімпіади

Це дебютний олімпійський фінал для Ірини Коляденко.

Українська борчиня Ірина Коляденко, сьогодні, 10 серпня, проведе сутичку у фіналі Олімпіади-2024. У поєдинку за золоту медаль у ваговій категорії до 62 кг суперницею Ірини буде представниця Японії – Сакура Мотокі.

Японка в минулому році вигравала срібло Чемпіонату світу.

Коляденко є бронзовою призеркою Олімпіади в Токіо.

На початку цього року Ірина поступалася японці з рахунком 2:5 на міжнародному турнірі в Загребі. Мотокі довелося нелегко на шляху до півфіналу, однак у фіналі шанси обох борчинь на перемогу будуть відносно рівними, бо кожна з них змогла здолати одних з лідерок у цій ваговій категорії.  

Олімпійські ігри у Парижі:

  • У 1/8 фіналу  Ірина Коляденко у дуже напруженій сутичці здолала представницю Монголії Орхон Пуревдорж – 8:7.
  • У чвертьфіналі українка вже більш впевнено перемогла болгарку Біляну Дудову – 7:3.
  • У пів фіналі Україна впевнено перемогла першу сіяну та представницю Киргизстану Айсулу Тининбекову – 9:2.

Пряма трансляція сутички Коляденко – Мотокі запланована на 21:25 за київським часом на сайті та телеканалі «Суспільне.Спорт» на усіх платформах.

Літні Олімпійські ігри проходять у столиці Франції, Парижі та 16 інших містах в усій європейській частині Франції, а також на Таїті – острові у складі французької заморської країни та заморського колективу Французької Полінезії.

На цих Олімпійських іграх відбудеться дебют брейкдансу як олімпійського виду спорту, і це мають бути останні Олімпійські ігри, проведені за президентства МОК Томаса Баха.

Олімпіада-2024. Медальний залік

Читайте також:
Спорт
Українська борчиня Алла Белінська виборола титул чемпіонки світу з вільної боротьби.
19.09.2025, 16:17
Спорт
Український боксер Олександр Усик переміг нідерландського спортсмена Ріко Верховена технічним нокаутом у 11 раунді.
24 травня, 06:56
Спорт
Головний тренер футбольного клубу «Манчестер Сіті» Жузеп Гвардіола покине посаду наприкінці сезону після 10 років роботи.
22 травня, 16:24
Спорт
Жіноча команда «Ворскли» стала бронзовим призером Чемпіонату України з футболу сезону 2025–2026 років.
21 травня, 19:37
Спорт
Вімблдон відбудеться 29 червня – 12 липня 2026 року.
19 травня, 19:00
Спорт
Український боксер Олександр Усик прилетів до Єгипту на бій проти нідерландського кікбоксера Ріко Верховена.
17 травня, 21:05