Команда «блатних і ніщіх» окупувала парламент

Опінії
02 квітня, 11:26
Команда «блатних і ніщіх» окупувала парламент

Хотілося б зрозуміти, за які заслуги Анна Колісник у 24 роки отримала 94 номер у списку партії Слуга Народу?

Всі обговорюють листування депутатки від Слуги народу, в якій вона написала про те, що потрібно валити з України, і її подальші безглузді спроби виправдатися, але, як мені здається, варто було б звернути увагу на інший аспект цієї історії.

Анні Колісник зараз 26 років. Отже, на момент обрання до Верховної Ради, їй було 24 роки. Хотілося б зрозуміти, за які заслуги ця дівчина у 24 роки отримала 94 номер у списку партії Слуга Народу? Чим вона була відома і чим займалася до депутатства? Можливо, вона була фахівцем в якійсь області, громадським діячем або просто володіла якимись непересічними талантами? Пошукав в Google - про неї немає абсолютно ніякої інформації. Жодної згадки в ЗМІ до вчорашнього скандалу. Зайшов на її Facebook-сторінку - порожня.

У цій ситуації, як мені здається, варто було б поставити питання про те, хто вона взагалі така і чим вона, в такому молодому віці, заслужила право знаходиться в найвищому законодавчому органі 40-мільйонної країни?

Мій посил в тому, що ми будемо регулярно бачити подібні листування і той цирк під куполом, який ми бачимо зараз, до того моменту, поки коханки, родички або бездарні діти багатих батьків не перестануть незрозуміло як і незрозуміло навіщо ставати депутатами. Бо якщо ми на сайті Верховної Ради подивимося на депутатську роботу вищезгаданої Анни Колісник, то очевидно, що вона не політичний діяч, а просто статист для масовки і якби вона не "спалилася" з цим листуванням, то про її існування ніхто не дізнався б до кінця її каденції.

Читайте також:
Монобільшість і український народ живуть у паралельних всесвітах. Це прикрий, але беззаперечний факт!
15 квітня, 13:56
Після запуску в Україні ​ринку землі 1 гектар угідь сільськогосподарського призначення коштуватиме не менш як 1000-2000 доларів США.
31 березня, 11:34
Нова ідея полягає в тому, щоб зробити порушення закону про мову безкарним.
21.12.2020, 14:21
На цьому ж тижні представник провладної фракції пропонував заборонити рекламу вздовж доріг.
20.11.2020, 14:29
Автор законопроєкту сподівається, що заборона підвищить безпеку на дорогах.
16.11.2020, 13:38
Проєкт відповідного закону зареєстрований представниками різних фракцій парламенту.
13.11.2020, 12:36