“Нужно валить из этой страны” — Соцмережі "вибухнули" від слів слуги-нардепки, яка очікує наступу РФ

ПОЛІТИКА
31 березня, 14:55
Анна Колісник збирається "звалювати"
Анна Колісник збирається "звалювати"
Фото: Букви

“Ця маленька со@улька зі Слуг народу Анна Колісник. 26 повних років. Ціла членкеса комітету з питань податкової і митної політики”.

На вчорашньому засіданні Верховної Ради у сесійній залі народна депутатка від "Слуги народу" Анна Колісник у телефонній кореспонденції написала, що треба валити "из этой страны". Так 26-річна депутатка від партії влади зреагувала на повідомлення Міністра оборони про стягування військ РФ до кордонів України.

В мережах активно реагують на висловлювання депутатки, навіть інтелігенті люди, в тому числі журналісти, не підбирають слів.

“Ця маленька со@улька депутатка зі Слуг народу Анна Колісник.
26 повних років. Народилось в Лебедині. Ціла членкеса комітету з питань податкової і митної політики... Я сама поруч дитинство провела — у Недригайлові. Це ж де такі бл@ді російськомовні там понабирались з рилами колгоспу «Знамя коммунизма»? Хочеш валити — вали прямо зараз. Але мандат депутата покласти не забудь. І вали в той же день. Бажано в Росію, щоб Європу шлаком не за@ирати”
, —  написала відомий блогер Marina Daniluk-Yarmolaeva.

“Знову жодних сюрпризів. Коли буде реальна загроза російського вторгнення — слуги будуть валити з України. А ми будемо валити московитів. Зеленський, традиційно, ні до чого”, — зауважує ексміністр інфраструктури Володимир Омелян. 

“Правильно, тікайте. Разом з усією вашою "зеленою" бандою. Як ваш провідник Зеленський, який ховався від повісток”, —  відмітив нардеп Олексій Гончаренко.

"Коли в часі війни, коли гинуть наші воїни, нардеп збирається "валити з цієї країни". РОЗСТРІЛЯТИ НАХ ЗА ПАНІКЕРСТВО І ДЕЗЕРТИРСТВО", — пише екснардеп Ігор Мосійчук. 

"Україна стане хорошим місцем для життя не раніше, ніж люди, які називають нашу країну "этой страной" будуть "валити" до того, як потраплять до органів влади. І щоб люди, які є владою, не розглядали посади й мандати як спосіб отримати гроші, щоб комфортно "звалити", —  переконана Ведуча Ольга Лень.


 

Читайте також:
Спецоперація зі здачі України Кремлю триває. Не завжди виходить, але "слуги" щиро і не небезкорисливо стараються.
28 квітня, 17:31
Про черговий тверк заступника голови фракції СН у ВР М. Тищенка.
23 квітня, 10:37
Збитковість державних підприємств аж ніяк не впливає на рівень зарплат і премій їх керівників, які сягають мільйонів гривень в місяць.
19 квітня, 20:58
Судячи з голосувань у ВР, Максим Березін – це ручний нардеп Коломойського.
07 квітня, 14:39
Щоб підписати петицію про звільнення Татарова треба затратити не більше ніж дві хвилини часу.
30 березня, 16:44