“Нужно валить из этой страны” — Соцмережі "вибухнули" від слів слуги-нардепки, яка очікує наступу РФ

ПОЛІТИКА
31.03.2021, 14:55
Анна Колісник збирається "звалювати"
Анна Колісник збирається "звалювати"
Фото: Букви

“Ця маленька со@улька зі Слуг народу Анна Колісник. 26 повних років. Ціла членкеса комітету з питань податкової і митної політики”.

На вчорашньому засіданні Верховної Ради у сесійній залі народна депутатка від "Слуги народу" Анна Колісник у телефонній кореспонденції написала, що треба валити "из этой страны". Так 26-річна депутатка від партії влади зреагувала на повідомлення Міністра оборони про стягування військ РФ до кордонів України.

В мережах активно реагують на висловлювання депутатки, навіть інтелігенті люди, в тому числі журналісти, не підбирають слів.

“Ця маленька со@улька депутатка зі Слуг народу Анна Колісник.
26 повних років. Народилось в Лебедині. Ціла членкеса комітету з питань податкової і митної політики... Я сама поруч дитинство провела — у Недригайлові. Це ж де такі бл@ді російськомовні там понабирались з рилами колгоспу «Знамя коммунизма»? Хочеш валити — вали прямо зараз. Але мандат депутата покласти не забудь. І вали в той же день. Бажано в Росію, щоб Європу шлаком не за@ирати”
, —  написала відомий блогер Marina Daniluk-Yarmolaeva.

“Знову жодних сюрпризів. Коли буде реальна загроза російського вторгнення — слуги будуть валити з України. А ми будемо валити московитів. Зеленський, традиційно, ні до чого”, — зауважує ексміністр інфраструктури Володимир Омелян. 

“Правильно, тікайте. Разом з усією вашою "зеленою" бандою. Як ваш провідник Зеленський, який ховався від повісток”, —  відмітив нардеп Олексій Гончаренко.

"Коли в часі війни, коли гинуть наші воїни, нардеп збирається "валити з цієї країни". РОЗСТРІЛЯТИ НАХ ЗА ПАНІКЕРСТВО І ДЕЗЕРТИРСТВО", — пише екснардеп Ігор Мосійчук. 

"Україна стане хорошим місцем для життя не раніше, ніж люди, які називають нашу країну "этой страной" будуть "валити" до того, як потраплять до органів влади. І щоб люди, які є владою, не розглядали посади й мандати як спосіб отримати гроші, щоб комфортно "звалити", —  переконана Ведуча Ольга Лень.


 

Читайте також:
...Це – не адюльтер, це – державна зрада!
20.12.2021, 09:42
Очільник вітчизняного міністерства культури здійснив фіктивну оборудку на 14 мільйонів гривень; але у правоохоронців до нього питань немає.
17.12.2021, 12:28
Або як скажений принтер підключали до трьохсот вісімдесяти тисяч вчительських ноутбуків...
06.12.2021, 09:47
Ліза Богуцька повідомила, що тепер не буде відвідувати телеканали. От тільки не уточнила, коли вона востаннє там була
25.11.2021, 14:48
Статистика зграї – доволі цікава річ.
16.11.2021, 09:17
У вересні 2020 році українцям було нараховано 8,3 млрд гривень плати за комунальні послуги. А у вересні 2021 року уже 11 млрд грн.
10.11.2021, 14:45