Команда Медведчука отаборилася в Європі

ПОЛІТИКА
07 травня, 07:09
Команда Медведчука отаборилася в Європі
Фото: Der Spiegel

Ворог десантував у західних країнах чимало своїх агентів, диверсантів і шпигунів. На превеликий жаль, є серед них і громадяни України.

Минулого тижня впливова німецька газета Der Spiegel вийшла із приголомшливим заголовком на передовиці. Як з'ясували тамтешні журналісти, «українці є з-поміж ворогів Європи й України як агенти Кремля в ЄС».

Зокрема, зафіксовано, що у Німеччину як «українські біженці» проникли пропагандисти із медведчуківського пулу. І зараз займаються тією ж чорною справою, що й всі роки перед тим, але вже на німецьку і європейську авдиторію.

Обміняний кум путіна, як повідомили Der Spiegel «експерти зі шпигунства», нібито шалено вдячний за це кремлівському бункерному дідові. Тому Віктор Медведчук і заснував новий рух «Другая Украина», який декларує необхідність повернення незалежної України до складу Російської імперії.

І свій пул втікачів з України кум путіна використовує для посилення російського впливу в Європі!

Фактично, Медведчук платить їм за участь у його русі «Другая Украина» та за розповіді на західну аудиторію про «нацистський режим у Києві», «загниваючий Захід», «необхідність тиску на Україну заради припинення вогню», «жорсткий примус до військової служби». Все це та інші наративи, пропаговані Кремлем, розраховані й на довірливих німців.

Але одному із медведчуківського пулу найбільше не пощастило: журналісти Der Spiegel попалили «політолога» Кирила Молчанова. Той успішно втік до Німеччини, але зараз вже на росії.

Причина просто феєрична: за словами самого Молчанова, «йому було незручно через розвішані у всіх містах прапори ЛҐБТ». Поплічник кума путіна переконаний у своїй неземній красі й увесь час боявся, що повз нього не зможе спокійно пройти жоден представник ЛҐБТ, тому не витримав і забрав свою дупу до «скрєпної росії».

Автор : Олексій Голобуцький
Читайте також:
Політика
За десятиліття теплих стосунків Москви й Гельсинкі кремлівські олігархи скупили безліч ділянок. Нині влада Фінляндії хоче змінити ситуацію.
12 червня, 19:23
Опінії
Форуми росіян у Львові, Берліні, Парижі переорієнтують увагу з жертви на агресора. Для західної спільноти нашого ворога гуманізують.
27 травня, 07:12
Політика
Зростання впливу Кремля в Угорщині становить небезпеку не тільки для її сусідів, серед яких воююча Україна, але й для всієї Європи. Це факт.
24 травня, 19:23
Політика
Заступництво на позір ліберальної демократії з боку США і ЄС — просто красиве гасло. Ми опинилися у статусі Чехо-Словаччини 1938 року.
23 травня, 20:35
Світ
Латвія, Литва та Естонія звинуватили московію в глушінні сигналів GPS у Балтійському морі.
29 квітня, 18:37
Політика
Штучно спровокована московитами міграційна криза на кордоні РФ із Суомі не дала Кремлю бажаного результату. На арену виходить реальна зброя.
09 квітня, 12:27