Команда Зеленського не в змозі запропонувати нову модель для української медицини

Опінії
06 травня, 13:15
Команда Зеленського не в змозі запропонувати нову модель для української медицини

Відсутність фаховості у всієї "зеленої влади" включно з Володимиром Зеленським руйнує українську медицину.

Народний депутат України VIII скликання

Особливість політики Зеленського полягає у тому, що вона не базується на певній програмі дій. Її базисом є фантазії та пошук ворогів.

Наведемо кілька влучних гасел для підтвердження: "Побудуємо нове місто на березі Чорного моря!", "Кожному інвестору по няні!", "Повернемо всіх українців в Україну!" і т.п. Це навіть не схоже на красиві лозунги.

Наприклад, немає вимог націоналізації чи навпаки приватизації підприємств. Не пропонується жодних конкретних реформ чи чіткого плану дій. Це просто побажання, які можна проголошувати як тост під час застілля. І зрозуміло, що вони ніколи не будуть втілені в життя.
Винними в неможливості реалізації цих мрій призначаються опозиційні політики.

Спочатку ворогом №1 був Петро Порошенко, але вся плеяда правоохоронних органів за цілий рік так і не змогли довести будь-яку його вину не дивлячись на чітке політичне замовлення з ОПУ. В останній тиждень у Зеленського новий фетиш для залякування — Уляна Супрун.

Увага! Зі слів самого Зеленського вона винна у "розвалі" медицини, але при цьому він не пропонує жодної програми вирішення ситуації. Яку нову модель медицини пропонує "зелена влада", які її кількісні на якісні характеристики, які критерії оцінки успішності? — Ніякі, бо всього цього просто не існує.

Вони пропонують аудит і збільшення заробітної платні лікарям до 50%. Щодо останнього є питання, бо, по-перше, за два місяці "команда Зе" так і не змогла виплатити обіцяні надбавки медичним працівникам за лікування хворих на коронавірус. А, по-друге, якщо ця фантазія буде втілена в життя, то ставка лікаря складатиме мізерні 6 тис.грн, що не зробить її конкурентною на ринку праці та, відповідно, не розв'яже питання відтоку фахівців та корупції у медичній сфері.

Непрофесіоналізм Зеленського руйнує державу! Тому через рік у нас не залишиться і тієї медицини, яка є зараз. У нас не буде нового міста на березі Чорного моря, бо окрім проголошення гасла ніхто з влади нічого не робить.

Українці не повернуться назад в Україну, бо якість життя в інших країнах буде кращою, а ідеї, заради чого повертатися, як у випадку з Ізраїлем, влада не озвучує. Інвестицій взагалі нема, а "няні", якщо і будуть працювати, то тільки в якості "рєшал".

Вибачте, якщо я зруйную ваші мрії, але з цією владою очікувати якихось змін на краще не варто. Рік минув — вже все очевидно. Хіба ні?..

Читайте також:
4 липня у міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги Львова вперше провели три унікальних трансплантації: серця та двох нирок.
04 липня, 13:40
Лунають думки, що для керівництва міськради настав час жнив – збирання коштів з головних лікарів за право залишатися на своїх посадах.
18 червня, 18:28
Спорудження закладів групової медично-лікарської практики на території сіл Покровське та Шевченківка у самому розпалі.
14 червня, 09:49
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини у Новій Галещині поповнилася сучасним аналізатором крові.
10 червня, 09:27
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
27 травня, 11:12
Раніше Зеленський обіцяв, що «коронавірусні» доплати медики почнуть отримувати за березень у квітні.
13 травня, 14:21