Комбат Української Добровольчої Армії Андрій Гергеті висунув ультиматум генпрокурору Луценко

ПОЛТАВА
19.09.2018, 07:10
Комбат Української Добровольчої Армії Андрій Гергеті висунув ультиматум генпрокурору Луценко

Комбат Української Добровольчої Армії Андрій Гергеті (позивний Червень) висунув ультиматум генпрокурору Луценко у зв'язку з таємною видачею Росії, посібниками банди ФСБ з цієї структури, Тимура Тумгоева на тортури і вбивство.

«Якщо не буде звільнений заступник генпрокурора Єнін (який підписав розпорядження про екстрадицію колишнього бійця добробата Тимура Тумгоева) протягом 4-х днів, до кінця тижня, я, Андрій Червень, командир Української Добровольчої Армії, виводжу людей на вулицю по серйозному, я виводжу тисячі людей. Я, насправді, людей стримував », - заявив Гергеті.

У свою чергу лідер української організації «С14» Євген Карась висунув на адресу генпрокурора Луценко цілу серію звинувачень і вимагає від нього «піти поки не пізно». Лідер «С14» обґрунтував вимогу вигнати посібника ФСБ з прокуратури:

«Генпрокурора у відставку, тому що:

- нав'язує Україні співпрацю з кремлівськими терористами. Поки Кремль фабрикує справу проти гвардійця Віталія Марківа в Італії, саме ГПУ допомагає ФСБ шити справи проти людей, які воювали з Кремлем.

- дорозвалив прокуратуру: через корупцію і недбалість відпущені прокурорами на свободу Кернес, Лусваргі, Кривошеєв, Щур і т.д.

- син генпрокурора Олександр Луценко з минулого року працює в тютюнового монополіста України - фірмі «Тедіс», яка ще 2 роки тому була «Мегаполіс», чий власник Ігор Кесаєв офіцер ФСБ і власник заводу зброї «Дегтярьов».

- влаштовує розправи над добровольцями - фактично в ручному режимі керує і дає вказівки суду у справі Бузини, де шиють злочин Медведько і Поліщуку, генпрокурор говорить те, що через тиждень починає робити суд.

- використовує ГПУ для політичних розправ конкурентів: пришили справу волонтеру і учаснику Майдану Олексію Тамразову, по якій він сам прийшов дати свідчення 4 роки тому, цей же прокурор Кулик (підсудний зараз у справі незаконного збагачення) раніше використовувався для фабрикації справи проти Корбана.

- фактично викинуті з прокуратури нові люди, які прийшли працювати після Майдану, багато «знакових фігур» реально по-тихому витіснили з ГПУ, реформа прокуратури провалена, прокурорська перевірка чеснот знайшла з усіх прокурорів до 3-4 «недостойних».

Пропоную Юрію Луценку подати у відставку поки ще не пізно! », - підсумував лідер« С14 ».

Відділ моніторингу

вибір редакції
Читайте також:
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
вчора, 11:12
Матеріальний резерв місцевого значення створили чиновники однієї з громад Полтавської області.
вчора, 08:30
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
26 травня, 12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
26 травня, 10:40
Пирятинська міська рада планує профінансувати у повному обсязі створення єдиної системи відеоспостереження.
26 травня, 09:16
На тлі карантину депутати Полтавської районної ради внесли зміни до загального фонду районного бюджету.
25 травня, 11:32