Компанія Baykar Makina буде виробляти безпілотники в Україні

СВІТ
08 серпня, 13:03
Bayraktar TB2
Bayraktar TB2
Фото: Ілюстративне фото

Турецька компанія Baykar Makina зареєструвалась в Україні та придбала ділянку для будівництва заводу

Турецька компанія Baykar Makina, що виробляє безпілотні літальні апарати, в тому числі ударний Baykar TB2, вже зареєструвалась в Україні та придбала ділянку для будівництва заводу.

Про це заявив посол України в Туреччині Василь Боднар в інтерв’ю "РБК-Україна".

"Власник компанії "Байкар" створив свою українську компанію в Україні, ця компанія вже придбала земельну ділянку, вони розробили проєкт самого заводу та мають намір реалізувати його до кінця, оскільки це було майже особисте зобов'язання власників компанії зробити це виробництво в Україні", — зазначив він.

Посол переконаний, що завод буде збудований.

"Буквально тиждень тому уряд затвердив двосторонню угоду і надіслав її до парламенту на ратифікацію, угоду про будівництво самого заводу", — зауважив Боднар.

За словами Василя Бондаря, цей крок має не лише політичне, але й практичне значення.

"На значній частині моделей, які будуть вироблятися на цьому заводі, будуть стояти комплектуючі українського виробництва. Це можуть бути двигуни, інші запасні частини, колеса, багато чого різного, що є високотехнологічне у нас, і може бути використане для цих літальних апаратів", — зазначив посол.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
2029 року літак планують поставити на озброєння
25 вересня, 14:45
Війна
Перейменовані на так звану "Герань" безпілотні літальні апарати "Shahed-136" іранського виробництва дошкуляють нашим захисникам.
23 вересня, 17:23
Світ
В Антарктиді розмістили супутникові термінали Starlink.
16 вересня, 15:05
Економіка
На ньому планують виробництво БПЛА Bayraktar TB2, Akıncı та Kızılelma
11 вересня, 14:59
Світ
Редакція медіаагенції "Останній Бастіон" вирішила дослідити основні характеристики крилатої бойової розробки однієї родини зі Стамбула.
03 вересня, 08:12
Світ
На виставці космонавтики та авіації "Teknofest Karadeniz" у турецькому місті Самсун презентовано 4 інноваційні азербайджанські безпілотники.
31 серпня, 09:18