Компанія EOS надаватиме Україні високоточні супутникові знімки

СВІТ
06 травня, 12:17
Компанія EOS надаватиме Україні високоточні супутникові знімки

Україна де-факто стала власником мультиспектрального оптичного супутника, та може отримувати ексклюзивні супутникові дані від GEOSAT 2

Про це йдеться у пресрелізі компанії EOS, що належить українському бізнесменові Максу Полякову.

У пресрелізі зазначається, що з огляду на ризики інформаційного порядку денного в умовах військової агресії, повідомлення про угоду сторін з’явилося у публічному просторі лише зараз.

GEOSAT 2 став першим супутником, який передає оперативні дані спостереження за територією України виключно для використання нашою країною.

Супутник знаходиться на орбіті і дозволяє отримувати дані з надвисокою роздільною здатністю, раніше недоступною для України.

Він також надає змогу отримувати знімки на відстані 100 км від державних кордонів України. Таким чином Україна посилила спостереження з орбіти за своєю територією.

“Стратегічне партнерство EOS та GEOSAT 2 зміцнює потенціал космічної розвідки України та допомагає збільшити ефективність захисту території країни, а також підвищує якість збору даних про втрати, які завдала населенню та економіці військова агресія Російської Федерації. Дані також можна використовувати для вирішення завдань в аграрному секторі, лісовому господарстві та інших галузях”, – йдеться у повідомленні компанії.

GEOSAT 2 надає високоякісні та економічно вигідні послуги клієнтам по всьому світу.

Супутник працює на сонячно-синхронній орбіті із середньою висотою 620 км з місцевим часом висхідного вузла (LTAN) 10 годин 30 хвилин, що дозволяє отримувати дані із частотою середнього часу повторного відвідування два дні по всьому світу (один день у середніх широтах).

Читайте також:
Війна
Робопес від Boston Dynamics допоможе Україні з розмінуванням
23 червня, 12:32
Світ
Це був 13-й політ ракети-носія Falcon 9
18 червня, 12:15
Світ
Starlink вже подав заявку до Федеральної комісії зв’язку США, щоб отримати дозволи на активацію
12 червня, 16:21
Опінії
Чи справдиться давня мрія України про відродження свого космічного сектору ?
14 травня, 12:45
Світ
Її прототип летів зі швидкістю, яка в п’ять разів перевищує швидкість звуку
08 травня, 12:52
Світ
Туреччина вперше застосувала Bayraktar Akinci у бойових умовах
22 квітня, 16:28