Компартія Китаю заздалегідь готується до битви за реінкарнацію Далай-лами

СВІТ
10.12.2023, 12:04
Компартія Китаю заздалегідь готується до битви за реінкарнацію Далай-лами
Фото: Telegram

Сі Цзіньпін має на меті першим знайти нову земну оболонку для перевтіленого бодхісатви Авалокітешвари. Наступника вже шукають у Тибеті.

Про це йдеться у матеріалі на шпальтах провідного англійськомовного пропагандистського видання Global Times, орієнтованого на західну громадськість. Автори проаналізували особливості реінкарнації Далай-лами з тіла чотирнадцятого у п'ятнадцяте тіло з точки зору китайських партійних атеїстів.

Головна теза комуністів із Пекіна наступна: США спільно з Індією провадять когнітивну війну зі стримування континентального Китаю у прагненні зберегти свою гегемонію, а Захід загалом нічого не тямить в юридичних тонкощах процесу переродження. Вочевидь, уряду КНР активно допомагають у цьому теологи-буддисти з сусідніх Монґолії, Лаосу, Непалу і Бутану.

Атеїстична Компартія успадкувала право попередніх китайських династій надавати титули високопоставленим живим Буддам у питаннях реінкарнації. Китайці так переймаються цим питанням, що навіть російських буддистів (перш за все бурятів із калмиками — прим. ред.) намагаються залучити на свій бік.

Посол КНР у Москві наступним чином прокоментував позицію ресурсної федерації московії з приводу Тибетського питання: «Угруповання Далай-лами ніколи не відмовлялося від спроби незалежності Тибету. Зіткнувшись із тим, що вигадана ними брехня і махінації одні за іншими були викриті, вони спробували спекулювати навколо реінкарнації Далай-лами, стверджуючи, що наступника Далай-лами може визначити тільки буддійська релігійна громада Тибету. Ми цього собі дозволити не можемо і росія нас у цьому підтримує як ніхто інший».

Окрім того, китайський дипломат у Москві додав, що скориставшись тим, що люди не особливо знаються на питанні реінкарнації живих будд, вони намагаються спантеличити громадськість. Пекін звинувачує Лхасу (столицю окупованого китайцями з 1950-х років Тибету, звідки вигнали Далай-ламу — прим. ред.) у продовженні маніпулювання питанням незалежності протягом тривалого часу.

Посол КНР навіть спробував нав'язати для російської мови китайську назву Тибету (або також Бьо — བོད་) — Сіцзан (西藏), який офіційно прописаний у чинній конституції комуністичної держави. Пекін вперто хоче, щоби його васал — Москва — приєднався до його антитибетської політики, особливо на тлі глобального протистояння із Заходом.

Утім, Далай-лама XIV, який вважає себе ідейним марксистом, сказав, що начхати хотів на статут компартії Китаю, житиме до 100 років і переродиться де захоче і в кого захоче, в тому числі у жінку, якщо це буде потрібно для збереження буддизму Тибету. Наразі це лише пустослів'я не прикріплене жодними фактами й доказами.

Палац Потала у Лхасі — офіційна резиденція Далай-лами
Палац Потала у Лхасі — офіційна резиденція Далай-лами
вибір редакції
Читайте також:
Світ
Комуністична диктатура з осердям у Пекіні не ховає хижих намірів щодо «не ханьских народів». Молох китайського ГУЛАГу робить із людей зомбі.
вчора, 14:53
Війна
Сіоністська банда на чолі з Бібі Сатаньягу топить Ґазу у палестинській крові. Окупантів не зупиняють навіть сотні смертей бойовиків ЦАХАЛ.
20 лютого, 12:34
Новини
Слухання триватимуть до 26 лютого, а на ухвалення рішення можуть піти місяці.
19 лютого, 11:45
Історія
Коли росіяни (точніше — московити) перекладають свої злочини на інших, чекайте біди. Мартиролог закатованих етносів обраховується десятками.
18 лютого, 19:02
Війна
Вітчизняних сільгоспвиробників, які не з різних причин лишилися по той бік фронту, можуть позбавити майна. Агресор вимагає покори.
14 лютого, 14:58
Війна
Майор Олег Стегачов отримав вогнепальні поранення. Наразі в ГУР уточнюють, чи залишився він живий.
03 лютого, 17:03