Комуністи-революціонери спалюють американські прапори

СВІТ
11 вересня, 16:00
Комуністи-революціонери спалюють американські прапори
Фото: google

Група комуністів -революціонерів спалила кілька американських прапорів біля концерту Джейсона Олдіна в Чикаго.

Протестувальники привертали увагу до RevCom (Революційної комуністичної партії), яка вірить у створення марксистської революції в Америці, називаючи США «черевом звіра». Активісти RevCom спалили американські прапори до того, як поліція «оголосила зібрання незаконним і заявила, що їхня активність «стривожила та заважала іншим», повідомляє News2Share. 

«Революційна комуністична партія взяла на себе відповідальність очолити революцію в США, череві імперіалістичного звіра, як головну частку світової революції та кінцеву мету комунізму», — йдеться на веб-сайті RevCom.

Маніфест групи хвалить Мао за те, що, на її думку, він використовував «науковий метод» і деякі аспекти його Культурної революції. Протестувальники посилалися на розкритиковану критиками пісню Олдіна «Try That In A Small Town».

Читайте також:
Світ
Гантеру Байдену може загрожувати максимум 17 років ув'язнення, якщо його визнають винним.
08 грудня, 09:27
Політика
У намаганні схилити на свій бік конґресменів-республіканців Білий дім робить крок уперед і два назад. Але Україні від цього не стає легше.
06 листопада, 18:41
Політика
У Конгресі США відсутня двопартійна одностайність фінансової підтримки державного утворення Ізраїль. Мільярди доларів зависли у повітрі.
31 жовтня, 18:31
Новини
Мітч МакКоннел наголосив — якщо не приструнити вісь зла сьогодні, то завтра вона почне атакувати НАТО.
23 жовтня, 14:25
Світ
Ідея про те, що я в чомусь «голлівудська еліта», а цей хлопець, який сидить на золотому унітазі, є людиною з народу, викликає сміх.
30 вересня, 09:15
Політика
68-річний американський політик-республіканець і полковник звинуватив однопартійців у потуранні російській агресії. Ситуація загострюється.
24 вересня, 20:46