Кончита Вурст по-ковалівськи, або Юрій Васильович змінює професію

ПОЛТАВА
20.08.2014, 15:03

Потрапило тут днями на очі одне прецікаве відео. Якийсь бородань «зажигаєт» у запальному танку на місцевій гулянці:

Але з … ліфчиком! Обличчя здалося знайомим… Невже зірка Євробачення-2014 Кончита Вурст до нас пожалувала? А товариш каже: «Так це ж наш народний!».

-Народний артист? Так на почесну громадянку Полтави Вєрку Сердючку, ніби не схоже…

-Та ні, народний депутат Юрій Бублик!

Чесно зізнатися, останній раз бачив його на полтавському Майдані ще взимку, але тоді він був у кожусі і валянках, похваляючись тим, що вони дозволяють стійко переносити «усє тяготи і лішенія» в боротьбі проти антинародного режиму. А тут з ліфчиком!

Так от і подумалось: може, депутат хоче бути «ближчим до народу»? Бачте, мовляв. можу врізати не гірше, ніж якийсь сільський «душа-парень»! Насторожує хіба що отой інтимний жіночий атрибут… Якось воно не гоже «народному… Тим паче, що у країні війна, а тут отакі вихиляси. І знову Сердючка згадалася : «Гоп-гоп, гей-да-гоп!... Ще не вмерла Україна, якщо ми гуляєм так!..». Але те, що допустимо блазневі, знову ж таки не зовсім личить парламентареві. Хай навіть і без п’яти хвилин розігнаного парламенту. Це як остання гастроль актора «погорілого театру»!

А щодо ліфчика, то згадався давній анекдот про славнозвісне вірменське радіо. Таджики якось звернулися до нього із запитом: «Що корисного можна зробити із сотні жіночих ліфчиків?». Там подумали і відповіли: «Пошити двісті тюбетейок на вашу дурні голови!».

На дурні голови виборців у нас чого тільки не намагалися останнім часом «пошити». Я вже не кажу про «лапшу на вуха», яка давно вписалася у деякі передвиборні технології. А от ліфчик там, здається, фігурує вперше. Щоправда, лише один, а тому й тюбетейок вийде всього дві…Ймовірно для найдурніших!

Сергій КУЛІЧЕНКО. 


Читайте також:
Самі умови перебування на карантині Гончарук означив як «задовільні».
06:30
Візит запланований на вівторок, 25 лютого.
вчора, 18:15
Згідно з повідомленням, у жінки сталося загострення хронічної гастроентерологічної хвороби.
вчора, 13:32
В однієї з жінок, що перебувають на карантині, підвищилася температура.
вчора, 13:15
22 лютого всі охочі полтавці мали змогу відвідати мотиваційну лекцію Тетяни Воротіліної.
вчора, 13:10
21 лютого полтавці завітали на незвичайну екскурсію з елементами театралізації до Краєзнавчого музею.
22 лютого, 13:05