Конопляну плантацію розбив полтавець у трьохкімнатці

ПОЛТАВА
06.11.2014, 09:05
Конопляну плантацію розбив полтавець у трьохкімнатці

На очах у матері і молодшого братика наркоман бережливо доглядав, обробляв і вирощував травицю.

Місцем вирощування слугувала звичайна трьохкімнатна квартира в одні з багатоповерхівок міста. Двома десятками рослин чоловік засадив майже все житло, лишивши трохи місця для родини.

Про це повідомляє прес-служба УМВСУ Полтавської області.

Наркоплантатора квартирного масштабу видало занадто успішне розростання «городу». Рослини досягли таких розмірів, що стали показуватися на вулицю. Про те, що в квартири розвели плантацію в міліцію повідомили жителі району. Літні люди розповіли, що на балконі квартири бачать характерні листя.

До квартири міліціонерів добровільно впустила мати плантатора. Жінка зізналася, що замучилася благати залежного від наркотиків сина припинити вирощування. Перед очима правоохоронців постала антисанітарія, серед тарганів, з якими проживала сім’я, чоловік створив і підтримував ідеальні умови для росту конопель. Режим освітлення і вологість повітря контролювалися спеціальними пристроями, а для різних сортів дурман-травиці він використовував різні ґрунти і добрива.

Крім двадцяти кущів правоохоронці вилучили з квартири, велику кількість зерен, змелений готовий продукт, та пристрій для куріння. На 31-річного чоловіка відкрито два кримінальні провадження: за вирощування і виготовлення та зберігання, йому загрожує до трьох позбавлення волі.


Читайте також:
Більша частина новосанжарських виборців віддала свої голоси за «Слугу народу».
08:40
За попередніми даними поліція затримала 24 особи.
06:29
Цьому передували вечірні сутички поліціянтів з місцевими жителями, які заблокували дорогу до медичного закладу.
вчора, 20:16
Під медцентром «Нові Санжари» досі відбуваються сутички. Протестувальників оточила поліція, Нацгвардія та патрульні поліції.
вчора, 17:14
Паніка щодо евакуйованих із Китаю здійняла хвилю обурення.
вчора, 10:52
Відкриті торги визначили виконавця ремонтних робіт на шляхопроводі по проспекту Свободи у Кременчуці.
вчора, 10:30