Контрольований терор: чи розуміє Зеленський, що відчинив «скриньку Пандори»?

Опінії
29 серпня, 10:01
Контрольований терор: чи розуміє Зеленський, що відчинив «скриньку Пандори»?
Фото: Google

Події останнього тижня свідчать про те, що в Офісі президента замислилися над посиленням і так не малої ролі силовиків у житті країни.

Народний депутат України VIII скликання

Влада грає в дуже небезпечну гру!

Коли підпалили будинок Гонтаревої, то 95 квартал зробив про це комедійну виставу, а хор імені Верьовки підспівував скоморохам. Потім підпалили будинок Шабуніна, який проводив розслідування, щодо корупції.

Пізніше підпалили машину колишнього голови Офісу президента Андрія Богдана, який критикував роботу Зеленського. Нещодавно відбувся підпал машини журналістів програми "Схеми", які проводили розслідування, щодо пересувань кортежів високопосадовців.

Винних в жодному випадку не знайдено. Мало того, є враження, що влада отримує від цих підпалів задоволення.

Таким чином, Зеленський відкриває нові методи політичної боротьби з застосуванням сили. Не дивно, що вчора був розстріляний автобус в якому пересувалися представники воєнізованої проросійської організації.

Адже правоохоронці не тільки дозволяють існувати подібним колаборантським угруповуванням. Вони ще й підігрують агресії.

Право на застосування сили є тільки у держави. І якщо Зеленський цього не зрозуміє, то дуже скоро може початися справжній вуличний хаос.

Інцидент із
Інцидент із "Патріотами — За життя" на трасі Київ-Харків
Читайте також:
Європарламентарі закликали керівника монобільшості у Верховній Раді Давида Арахамію взятися за виконання передвиборчих обіцянок.
07 жовтня, 08:39
Мислити стратегічно "гарант" не вміє та не хоче, а тому він приречений бути полоненим своїх ілюзій про мир і покращення.
01 жовтня, 08:31
Молоде покоління українців вже потребує докорінних змін, тож наявна ситуація застою провокує черговий Майдан.
06 серпня, 10:37
Руками підлеглого Євгена Бови прости Господи депутатка обласної ради Ірина Степаненко провела сесію Новоселівської ОТГ у закритому режимі.
14 липня, 18:20
Тимчасово виконуючим обов'язки керівника призначений Віталій Сажієнко.
17 червня, 16:32
Іван Баканов, чинний голова Служби безпеки України, є одним з найнепублічніших політиків з «обойми» Володимира Зеленського.
16 травня, 16:03