Контррозвідка завадила постачанню несправної бронетехніки до армії

КРИМІНАЛ
05 лютого, 16:56
Контррозвідка завадила постачанню несправної бронетехніки до армії
Фото: censor.net.ua

Відповідно до умов контракту держава мала сплатили за агрегати майже 2,5 мільйона гривень.

Контррозвідка СБУ блокувала постачання несправних агрегатів на ДП «Харківський бронетанковий завод», який займається ремонтом і технічним обслуговуванням військової техніки для потреб української армії.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

«Встановлено, що замість відправлення нових комплектуючих комерсанти здійснювали «косметичний ремонт» танкових агрегатів, що вже були у використанні. Зокрема, зловмисники перебивали на них серійні номери, фарбували і намагалися видати за нову продукцію», – йдеться в повідомленні.

Також за висновками експертів Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз поставлені запасні частини є технічно несправними.

Зазначається, що влітку 2019 року у межах виконання державного оборонного замовлення комерційна фірма із Запорізької області здійснила постачання трансмісій для танків Т-64 і Т-80. Відповідно до умов контракту держава мала сплатили за агрегати майже 2,5 мільйона гривень.

У межах відкритого кримінального провадження правоохоронці провели низку обшуків за місцями ремонту та зберігання неякісних деталей, а також у мешканнях фігурантів справи в Харкові, Мелітополі та Нікополі. Під слідчих дій вилучено контрафактні запчастини для броньованої техніки, устаткування для фальсифікації серійних номерів, бухгалтерська документація, печатки та інші матеріали, що доводять незаконні оборудки

Наразі директору комерційного підприємства повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 15 (закінчений замах на злочин) та ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Читайте також:
Спритники на схемі «старе - як нове» збивають мільйонні статки
вчора, 16:26
Я не я і хата не моя.
24 вересня, 12:51
Підлеглі лейтенанта Івана Баканова замість виконання покладених на них обов'язків займаються протиправною діяльністю.
24 вересня, 12:15
Але відкрита і всеосяжна корупція, а також щоденні побори стали нормою української митниці, руку на пульсі якої тримають люди Януковича.
23 вересня, 13:06
Посадовець здійснювала тиск на одного із суддів для винесення необхідної судової постанови у справі по земельному питанню.
21 вересня, 18:16
Корупція в Полтавській ОДА, і чи є життя після звільнення та як його облаштувати
17 вересня, 18:37