Корбан, будучи під слідством, регулярно зустрічається з тендерними фаворитами мерії

КРИМІНАЛ
04.12.2019, 06:08
Геннадій Корбан
Геннадій Корбан
Фото: DI

Геннадій Корбан регулярно проводить зустрічі з працівниками комунальних підприємств Дніпра, підрядниками, які виграють мільярди з міського бюджету Дніпра, та людиною, яка курує питання парковок у місті.

Про це інформують «Наші гроші».

Серед візитерів офісу Корбана журналісти Bihus.Info декілька разів фіксували автівку, яка зареєстрована на фірму ТОВ «Бромтерм», яка належить Володимиру Дубінському.

Володимир Дубінський та його брат Леонід – найскандальніші бізнесмени Дніпра, які контролюють десятки фірм, повідомляє видання. Вони регулярно перемагають на міських тендерах і отримують мільярди з міського бюджету.

Пов’язані з Дубінськими фірми неодноразово ставали фігурантами журналістських розслідувань. Мешканці будинків, які «ремонтували» ці фірми, безліч разів повідомляли, що насправді в них нічого не ремонтували. За фактом діяльності їхніх фірм правоохоронці розслідують десятки кримінальних проваджень. Зокрема, фірми з орбіти братів Дубінських  фігурують у справах про завищення цін на ремонтні роботи, відмивання грошей через фірми з ознаками фіктивності, змову з посадовцями. Попри це компанії підконтрольні Дубінським продовжують вигравати тендери у міського Департаменту ЖКГ. За останні 4 роки фірми отримали на підрядах понад 2 мільярди гривень.

Корбан пояснює візити скандального бізнесмена своїм бажанням контролювати послуги, надані його компанією дніпрянам. Зокрема, за словами Корбана, з Дубінським він обговорює «сміттєву» тему.

Також журналістам вдалося зафіксувати приїзд автомобіля Департаменту ЖКГ до офісу Геннадія Корбана фактично одночасно з авто компанії Дубінського.

Окрім Володимира Дубінського, регулярно офіс Корбана відвідує і Герман Назаренко. За інформацією місцевих активістів саме він неофіційно «курує» питання парковок у Дніпрі.

За час спостереження за офісом Корбана журналістам вдалося зафіксувати одразу декілька приїздів авто, яким користується Назаренко. Сам він візити до Корбана спочатку спростував. Але згодом перетелефонував сам і підтвердив, що до Корбана він приїжджає за консультаціями по бізнесу. При цьому Назаренко зізнався, що між двома телефонними розмовами з журналістами дзвонив Корбану.

Читайте також:
Саме завдяки Новаку Ситник був визнаний судом корупціонером.
23 січня, 11:44
Із замовлення на 100 мільйонів гривень екс-посадовці Міністерства привласнили третину суми.
22 січня, 14:37
Ділки вдвічі завищили показники перевезених пільговиків у громадському транспорті.
21 січня, 17:42
Минулого тижня екснардеп визнав причетність до організації видобутку.
17 січня, 10:43
Діяльність фірми тривалий час має ознаки корупційних схем.
15 січня, 08:52
Посадовець вимагав від підлеглих щомісячну неправомірну вигоду в розмірі 30-40 тис. грн.
13 січня, 18:48