Коронавірус вдарив по мексиканській «Короні»

СВІТ
03.04.2020, 10:00
Коронавірус вдарив по мексиканській «Короні»

Мексиканська корпорація "Grupo Modelo" оголосила про припинення випуску свого головного продукту — пива "Corona".

На рішення керівництва компанії зупинити процес пивоваріння вплинуло урядове розпорядження через пандемію коронавірусу, інформує видання "Reuters".

Влада Мексики цього тижня оголосила надзвичайну ситуацію у країні, наказавши тимчасово обмежити підприємницьку діяльність і виробництво, що не стосується охорони здоров'я.

«Якщо федеральний уряд вважає за доцільне видати певні роз'яснення, які підтверджують, що наше пиво є агропромисловим продуктом, то ми готові виконати оголошений план. Наразі у процесі пивоваріння у нас залучено понад 75% персоналу, а це майже 30 тисяч осіб, які потребують гідної оплати за свою працю на час карантину», — йдеться у повідомленні прес-служби корпорації "Grupo Modelo".

Читайте також:
Світ
Рішення режиму Олександра Лукашенка виконувати зовнішні фінансові зобов'язання виключно у білоруських рублях провокує дефолт.
03 липня, 19:27
Економіка
Популярна серед українських відпочивальників південноазійська країна-курорт на сьогодні не спроможна дозволити собі імпорт палива.
22 червня, 20:36
Опінії
І поки невідомо, як швидко вдасться подолати приголомшливу бідність і руїну. Але вже нині корупція має розцінюватися як державна зрада.
24 квітня, 08:48
Економіка
Лідери падіння — цінні папери російських металургійних та гірничодобувних компанії
24 лютого, 15:43
Світ
Водночас відомо, що нині на міжнародному нафтовому ринку вперше з 2014 року виявлено істотний дефіцит пропозиції.
01 лютого, 06:51
Світ
Підприємці Фінляндії звинувачують Україну у непоступливості агресору, адже вони не можуть продати власну продукцію за валюту в РФ.
29 січня, 11:36