Коронавірус вдарив по мексиканській «Короні»

СВІТ
03.04.2020, 10:00
Коронавірус вдарив по мексиканській «Короні»

Мексиканська корпорація "Grupo Modelo" оголосила про припинення випуску свого головного продукту — пива "Corona".

На рішення керівництва компанії зупинити процес пивоваріння вплинуло урядове розпорядження через пандемію коронавірусу, інформує видання "Reuters".

Влада Мексики цього тижня оголосила надзвичайну ситуацію у країні, наказавши тимчасово обмежити підприємницьку діяльність і виробництво, що не стосується охорони здоров'я.

«Якщо федеральний уряд вважає за доцільне видати певні роз'яснення, які підтверджують, що наше пиво є агропромисловим продуктом, то ми готові виконати оголошений план. Наразі у процесі пивоваріння у нас залучено понад 75% персоналу, а це майже 30 тисяч осіб, які потребують гідної оплати за свою працю на час карантину», — йдеться у повідомленні прес-служби корпорації "Grupo Modelo".

вибір редакції
Читайте також:
Зе-команда спромоглася закатати в асфальт гроші, які необхідні малозабезпеченим українцям для того, щоб вижити цієї зими.
28 серпня, 11:33
На тлі стабільного курсу валют, локдауну і обіцянок Зе-влади "не допустити подорожчання", інфляція тихо залізла у наш гаманець.
21 серпня, 17:46
Завдяки діям Зе-команди працездатні, але безробітні українці втратили право отримувати єдину допомогу від держави.
14 серпня, 10:12
Рівень інфляції у 19 країнах об'єднаної Європи, для яких євро — основна валюта, прискорився до 2,2% у липні 2021 року.
02 серпня, 09:37
Станом на середину літа 2021 року у державному бюджеті України виявлено велику діру, але як її залатати влада поки не знає.
19 липня, 07:59
Українців дратує збільшення фінансування підлеглих Єрмака й Авакова, але Зе-команда на це не зважає, чим погіршує економічну ситуацію.
24 квітня, 09:12