Корупція в держспецзв'язку

Опінії
23.11.2023, 09:30
Корупція в держспецзв'язку

Щиголя вже приймали за хабарництво у Дніпрі, коли він працював в СБУ.

Колишній заступник міністра оборони, засновник фонду “Повернись живим”

Вищий антикор суд обирає запобіжний запит для Юрія Щиголя.

Людину, до якої я приїхав ще перед призначенням  і пояснив що вважаю її діяльність корупційною і шкідливою для ЗСУ. І що правила гри, які приводять до того що армія не цифровізована, а у когось приростає крипта на гаманці ми будем міняти.

Далі були сім місяців тиску в стилі фільму «Оппенгеймер» і моє звільнення, яке (за моєю інформацією) лобіював особисто Михайло Федоров.

Сьогодні з відкритих джерел стало відомо що у Щиголя при обшуку знайшли понад півтора мільйона доларів криптою та готівкою.

Його взяли ще по справі 2020-2022 років. Першій яку дотягнули до суду.

Але це ще не все. В понеділок йому та заступнику вручили підозри. Десь за годину до того їх «звільнив» Кабмін.

Але є нюанс. Рішення досі не опубліковане.

Людина під вартою, з юридичної точки зору, лишається головою Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України
Я припускаю що їх до останнього намагаються відбити і не публікувати рішення (таке вже бувало). Але, після сьогоднішніх новин, це буде важче зробити.

Ну і в чергове нагадаю що ДССЗЗІ, на мою думку — це права рука і гаманець МінЦифри. А її очільник — це просто виконавець, якого не обовʼязково запамʼятовувати.

До речі, є інформація що в біографії Щиголя це не перший такий досвід. Є джерела, які стверджують що його вже приймали за хабарництво у Дніпрі, коли він працював в СБУ. Це не завадило йому переїхати в столицю, влаштуватись на роботу і навіть отримати звання бригадного генерала.

І ще додам найважливіше — Мін Оборони та ЗСУ мають максимально швидко вийти з-під впливу та регулювання Держспецзвʼязку. Бо не цифровізована армія — це не тільки про крипту на гаманці. Це про щось значно більше зараз. Про виживання (не подумайте що тільки солдат).

P.S. Фото: «Українська правда» зі статті про взяття на хабарі якогось співробітника СБУ в 2015 році. Навіть не знаю хто це може бути. Може підкажете?

Читайте також:
Політика
Пропозиції, що закладені у законопроєкті, не усувають, а додають нових корупційних ризиків.
20 лютого, 16:47
Політика
У 2013 році Куценко був фігурантом 5 корупційних кримінальних проваджень. Тоді він зміг уникнути покарання.
20 лютого, 11:18
Опінії
Правоохоронці знайшли покинуту без тягача газову цистерну, в якій було знайдено 259 ящиків сигарет.
19 лютого, 10:45
Кримінал
ЇЇ затримали на одержанні 55 тис. дол. хабаря.
17 лютого, 08:05
Політика
У той час, коли держава перебуває в стані війни та потребує коштів для придбання озброєння, Маселко витягує із бюджету гроші на оздоровлення
16 лютого, 16:05
Політика
Можливо тому, що місцевий офіс ДАСУ очолює податківець Януковича?
16 лютого, 15:34