Корупція в США. Джанет Мелло вкрала з бюджету армії США $108 мільйонів

СВІТ
11 травня, 16:15
Корупція в США. Джанет Мелло вкрала з бюджету армії США $108 мільйонів

У Техасі викрили корупційну схему навколо програм навчання дітей військовослужбовців.

Завідувачка цих програм у Сан-Антоніо з 2016 року розкрадала бюджетні кошти. Вона відправляла гроші на рахунки підставної офшорної фірми-прокладки.

Про це повідомляє New York Post

Загалом Джанет Яманака Мелло вкрала з бюджету армії США 108 мільйонів доларів.

Вона використала вкрадені кошти для купівлі: 30 особняків та маєтків у 5 американських штатах. Деякі з них коштували по 2-3 мільйони доларів.

Також вона придбала 80 автомобілів, серед них раритетний Plymouth Sedan 1935, а також Aston Martin Vanquish і Maserati Granturism.

Корупція в США. Джанет Мелло вкрала з бюджету армії США $108 мільйонів_1

57-річна Джанет Мелло, яка працювала менеджером цивільної фінансової програми у форті Сем-Х'юстон, визнала себе винною за п'ятьма пунктами звинувачення у шахрайстві та п'ятьма пунктами звинувачення у подачі неправдивої податкової декларації.

Мелло звинуватили у створенні шахрайської схеми, в рамках якої вона нібито регулярно надавала підроблені документи з проханням про фінансування її організації «Здоров'я дітей та розвиток молоді протягом усього життя» (CHYLD).

Зазначається, що, незважаючи на величезні суми, які видавалися CHYLD, керівники Мелло не проводили незалежної перевірки того, чи організація дійсно надавала послуги, оскільки повністю довіряли їй, зазначив помічник прокурора США Джастін Сіммонс у суді.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Кримінал
Натомість, у справі Романа Червінського суд скарги прокурора розглядає позачергово.
вчора, 18:21
Політика
Артема Ситника було внесено до реєстру корупціонерів у 2019 році.
вчора, 18:00
Політика
Детективи НАБУ не провели обшук у керівника НАК «Нафтогаз України» Олексія Чернишова через тиск директора НАБУ Кривоноса.
вчора, 16:24
Політика
Головна їх мета не боротьба з корупцією, а знищення незалежності та суверенітету України й заробляння на цьому грошей.
20 червня, 17:46
Політика
Українські банки отримали листи НАЗК, з вимогою надати інформацію про рахунки та рух коштів всього оточення заступника Генпрокурора
20 червня, 09:01