Кожен чекає на свою Tesla X P100DL, а вона одна, і та – не їде

ПОЛІТИКА
10.11.2019, 06:35

Кожен чекає на свою Tesla X P100DL, а вона одна, і та – не їде


… Збуджені, знервовані украй,

Лаємось, виплескуєм обиди.

Кожен виглядає свій трамвай,

А трамвай один. І той не їде.

Леонід Талалай
За фантастично швидкого розширення мережевого простору, який доречно порівняти хіба що з Великим Вибухом, уникнути звинувачень у плагіаті проблематично. Щось вѝносив геніальне у себе всередині про актуальне, значне чи навпаки – зелене, почав готувати його лексичну подачу на загал, гульк – хтось вже сказав про те ще геніальніше.

Пропонуємо суспільний договір за кращими історичними традиціями: ми (писарчуки) не зловживаємо відверто краденим, а ви (читачі) робите вигляд, що так і треба. Та, якщо серйозно, поза історичною практикою, слід нам усім просто тішитися з належності до кола однодумців. Дивись, сто разів повторене тобою і ними когось зрештою таки наверне до порохоботства. Чи навпаки – відверне від зебільства.

Найширші маси містян і гречкосіїв теж вже висловили ширі співчуття вкрай виснаженому невластивою діяльністю блазню-далекобійнику і найпаче його останнім важким, хоч і уявним шпациром за кермом Тesla «на камеру». Таки болить людям доля ста стадіонів, ста доріг, ста мостів, ста шкіл і стількох же дитячих садочків.

Оце саме той випадок, коли просимо бути й до нашої жмені «п'ятаків» помірковано доброзичливими – ми не зловживатимемо переліком банальностей про голодні очі Зе на печеньках у Гордона; потужний образ зношеного до стану критичної амортизації президентського організму, який вже став раритетом за сімейним столом і практично невпізнаванним для першої леді; переляк зеленого фракційного моноліту, якому недвозначно натякнули на тлінність усього парламентського; невсипний контроль за хтивим айфоном Яременка і пустотливими руками Киви; відступ як наступ і «сенсаційну» складову у воєнно-польовій темі.

Наше ж запитання щодо сенсів: кому адресував нещасний водій електрокара оце слізне прохання зжалітися над ним – несправедливо розкритикованим? Хто мав почути актора? Таку всю із себе казанську сиротину? Впевнені, що ми з вами, панове неЗе, не поведемося на дурнички від «пресухи» Мендель, мовляв, маємо подальше вдосконалення новітнього механізму комунікації балакучого таксиста (© позичене – авт.) з підданими через дзеркальце заднього виду.

Як на нас, вінценосний таксист у кепці з бубонцями попередив своїх. Разумковим з арахаміями, гончарукам з бакановими, сивохам і різним іншим бобляхам наказано бути готовими взяти на себе вину за провал експерименту з підміною гетьманської булави пісюном, а Конституції – самовчителем гри на роялі.

Невдовзі ми почуємо: «Ото кляте оточення так непереконливо зіграло свиту! Ми ж, Боунапартій Криворізький, маємо бути поза підозрами!». Разом з офісником Андрієм Богданом і Помпеєю – другою дружиною Цезаря.

Вадим Демиденко 

Читайте також:
Володимира Крейденка «дуже тепло» зустріли виборці Мелітополя, які протестують проти продажу землі!
19:10
«Питань до Дубінського більше, ніж відповідей. Найголовніше – «Якого саме народу він слуга?»
17:59
У проєкті розроблено механізм призначення винагороди викривачу зі збереженням конфіденційності.
11:48
Висоцький: «Зеленський – це людина дуже пострадянська»
07:31
Наприкінці лютого 2020 року до президента України Володимира Зеленського позитивно ставляться 47% громадян.
вчора, 16:39
У листопаді 2019 року відкриття ринку землі підтримували понад 20% громадян.
вчора, 16:24