«Кожному щодня по нагороді!», або театр абсурду по-полтавски

ПОЛТАВА
12.05.2015, 09:04
«Кожному щодня по нагороді!», або театр абсурду по-полтавски

Учора, 11 травня, на сторінках «Останнього Бастіону» з'явилась новина про братання УМВС Полтавщини з паном Ковжогою, який відомий перш за все, як адвокат і правозахисник Мамая та інших персон, у яких є гроші, але немає совісті. Також за сумісництвом пан Ковжога очолює «Управління Всеукраїнської спеціальної колегії з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю у Полтавській області» за пафосною назвою якого стоїть ніщо інше, як підміна понять та маніпулювання думкою, адже це лише громадська організація. Не більше і не менше. Така сама, яких за останніми даними в Полтаві налічується понад 360!

При цьому сама назва громадськогооб'єднання Ковжогипорушує статтю 10 (Найменування громадського об'єднання) Закону України «Про громадські об'єднання», про що «Останній Бастіон» повідомляв належні органи, але жодної реакції від них не побачив. І тепер зрозуміло чому, адже лише «фільчиними грамотами» подяка Ковжоги напевно не обмежується. Тож, якщо ви вмієте дарувати потрібні нагороди потрібним людям, то можете назвати свою ГО хоч «Адміністрація Президента України», хоч «Кабінет Міністрів України», тільки вчасно відраховуйте з власної кишені за «авторське право».

Тепер лише питання часу, коли УМВС у свою чергу відповість пану Ковжозі почесною нагородою за імітування боротьби з корупцією та організованою злочинністю. Насправді абсурдність ситуації знаходиться у площині далекій від здорового глузду, адже людина, яка очолює нібито ГО, яке нібито повинно боротися з корупцією та оргзлочинністю виступає адвокатом психічно нездорових людей, що за 4 роки свого правління перетворили квітуче місто у руїни з облущеними стінами та розбитими дорогами. І при цьому йому вистачає нахабства нагороджувати працівників УМВС.

Незрозумілим залишається те, як могли прийняти правоохоронці такі «нагороди» з рук такої людини, чи поняття «честь мундиру» вже перестало існувати?

«Останній Бастіон» пропонує нагороджувати правоохоронців, та не лише їх, кожного дня. Понад 360 громадський організацій на місто! Навіть приводів довго думати не знадобиться: нехай Полтавська районна громадська організація „Товариство пасічників” нагородить правоохоронців за не перешкоджання роботі бджіл, а Полтавське обласне об’єднання есперантистів нехай видасть почесні грамоти для працівників УБОЗу за значний вклад у розвиток мови есперанто у Полтавській області, а ще ж є Полтавський місцевий осередок ветеранів "Байконура" Аерокосмічного товариства України. Чому від них ніяких нагород для Прокуратури області немає? За розвиток космічної програми, наприклад? А чому б ні.

Тим не менш, сайт УМВС України в Полтавській області не оминув можливості висвітлити настільки «значущу» подію. Можливо це і нормально для таких людей як Мамай та йому подібних, які ходили до школи в той час, як Полтавою Петро І гуляв, але для пересічного мешканця, подібне виглядає щонайменше дивним.

Читайте також:
Ілля Кива готує чергову провокацію для зміщення акцентів в інформаційному просторі ?
вчора, 11:36
Аграрна мафія продовжує знущатися з жителів Полтавського району
03 травня, 12:30
Божа справа чи справа на мільйони ?
30 квітня, 13:22