Крадіям військового майна «світить» до 12 років позбавлення волі

КРИМІНАЛ
03 вересня, 12:04
Крадіям військового майна «світить» до 12 років позбавлення волі

Злочинну групу, виявлену у лавах Збройних Сил України, притягнуть до відповідальності за розкрадання продуктів з військового шпиталю.

Відповідні результати завершеного досудового слідства вранці 3 вересня повідомили на офіційному сайті Державного бюро розслідувань.

Зазначається, що фігуранти провадження за частиною 3 статті 28 і частиною 3 статті 410 Кримінального кодексу України умисно створювали штучний надлишок харчів, фактично викрадаючи їх для подальшої реалізації за грошову винагороду.

Під час обшуків у затриманих виявлено та вилучено продукти, які належать військовому госпіталю, наразі встановлюється сума завданих збитків.

«Слідчі встановили, що у липні поточного року 32-річний вінничанин, проходячи службу за контрактом у ЗСУ, тимчасово виконував обов’язки заступника начальника з матеріально-технічного забезпечення однієї з військових медичних установ. Скориставшись ситуацією, коли пацієнти та працівники шпиталю менше харчуються в їдальні, привласнював продукти для перепродажу третім особам. До схеми було залучено водія госпіталю й іншу військовослужбовицю, яка шукала місця реалізації викраденого майна», — йдеться у заяві пресслужби ДБР.

У разі доведення вини підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 5 до 12 років.

Читайте також:
Вже завтра, 23 вересня, десантно-штурмові загони ЗСУ і бійці сил спеціальних операцій США проведуть навчання у небі над Полтавою.
22 вересня, 08:36
Засуджений просив у Верховного суду перекваліфікувати його дії на вбивство через необережність.
11 вересня, 13:41
Проєкт унормовує сплату податків військовослужбовцями.
10 вересня, 14:22
Міністр оборони ФРН Аннеґрет Крамп-Карренбауер оголосила про початок реформи всередині збройних сил країни — Бундесверу.
02 липня, 11:54
Ільхам Алієв дав високу оцінку готовності Збройним силам країни захищати її суверенітет і територіальну цілісність.
30 травня, 15:27
Азербайджанські збройні сили розпочали планові оперативно-тактичні навчання з метою перевірки бойової готовності усіх родів військ.
18 травня, 11:22