Крадіжка з переслідуванням: у Кобеляцькому районі обікрали контору сільгосппідприємства

18 листопада, 07:44
ПОЛТАВА
Крадіжка з переслідуванням: у Кобеляцькому районі обікрали контору сільгосппідприємства

18 листопада, близько 5-ої години ранку, у селі Дрижина Гребля Кобеляцького району Полтавської області сталася крадіжка.

Про це повідомляє видання «Ехо».

За інформацією місцевих жителів, двоє невідомих чоловіків проникли в контору товариства «Україна» і викради звідти комп’ютерну техніку.

Їх помітили дрижани, які почали переслідувати злочинців та викликали поліцію. Втікаючи, крадії залишили награбоване і зникли з місця події.

Наразі відкрите кримінальне провадження. Поліцейські встановлюють особи злочинців.

Читайте також:
Новим прокурором Полтавської області стане Ярослав Голинський.
15:56
5 грудня до 1-ї міської клінічної лікарні Полтави був доставлений чоловік із серйозною травмою руки. Причина травмування – розрив петарди.
08:21
У Полтаві в історичній частині міста побудували багатоповерховий житловий будинок зі значними порушеннями.
07:52
Резонансне затримання, яке відбулося в Полтаві у вересні цього року, та подальші процесуальні дії стосовно Самвела Мартиросяна мають замовний характер, стверджують адвокати.
вчора, 13:26
Новий український дизель-потяг ДПКр-3 готовий до обслуговування пасажирів на залізничній гілці між аеропортом Бориспіль і головним вокзалом Києва.
вчора, 11:05
У Пирятині відбулися громадські слухання з приводу випрацювання схеми розвитку і стратегічно-екологічної оцінки міської об’єднаної територіальної громади.
вчора, 09:55