Краще попередити, ніж лікувати: полтавці пройшли безкоштовне обстеження на діабет (відео)

15 листопада, 14:48
ПОЛТАВА

У Полтаві відзначили Всесвітній день профілактики діабету.

15 листопада кожен полтавець мав можливість безкоштовно зробити вимірювання артеріального тиску та визначити рівень глюкози в крові експрес-методом.

Ці форми обстеження діяли в закладах охорони здоров’я Полтави.

Окрім обстеження полтавці мали змогу отримати консультацію лікаря.

Вперше Всесвітній день боротьби з діабетом проводився Міжнародною діабетичною федерацією та Всесвітньою організацією охорони здоров’я 14 листопада 1991 року. З 2007 року Всесвітній день боротьби з діабетом проводиться під егідою ООН.

Метою відзначення цього дня є підвищення поінформованості про діабет – не тільки про кількість хворих, але і про те, яким чином можна запобігти розвитку цієї хвороби. За прогнозами медиків, цукровий діабет до 2030 року стане сьомою найпоширенішою хворобою на планеті.

Читайте також:
У Лубенському районі Полтавщини хлопець зазнав травм унаслідок необережного поводження з болгаркою.
08:31
Новим прокурором Полтавської області стане Ярослав Голинський.
06 грудня, 15:56
5 грудня до 1-ї міської клінічної лікарні Полтави був доставлений чоловік із серйозною травмою руки. Причина травмування – розрив петарди.
06 грудня, 08:21
У Полтаві в історичній частині міста побудували багатоповерховий житловий будинок зі значними порушеннями.
06 грудня, 07:52
Резонансне затримання, яке відбулося в Полтаві у вересні цього року, та подальші процесуальні дії стосовно Самвела Мартиросяна мають замовний характер, стверджують адвокати.
05 грудня, 13:26
Новий український дизель-потяг ДПКр-3 готовий до обслуговування пасажирів на залізничній гілці між аеропортом Бориспіль і головним вокзалом Києва.
05 грудня, 11:05