Кращий бомбардир «Ворскли» переходить у «Динамо»

ПОЛТАВА
20.07.2017, 09:15
Кращий бомбардир «Ворскли» переходить у «Динамо»

Кращий бомбардир полтавської «Ворскли» минулого сезону Дмитро Хльобас переходить в оренду до мінського «Динамо».

Нападник київського «Динамо» Дмитро Хльобас близький до переходу в мінське «Динамо». Про це повідомляє. Напередодні у середу, 19 липня, він прибув у столицю Білорусі . Там він пройшов медичне обстеження. Планується, що в «Динамо» з Мінська Хльобас перейде на правах оренди, термін якої складе півроку.

Повідомляється, що такою була умова наставника київського «Динамо» Олександра Хацкевича, який розраховує на Дмитра Хльобаса в майбутньому та хоче, щоб він не залишався без ігрової практики.

Раніше стало відомо, що нападаючий київського «Динамо» Дмитро Хльобас точно не візьме участі у поєдинку першого туру української Прем'єр-ліги (УПЛ) з одеським «Чорноморцем» і, не виключено, що найближчим часом він покине команду. В якості можливого продовження кар'єри розглядалася «Ворскла», в якій форвард провів останні два сезони, а також клуби з Греції та Білорусі.

Минулого сезону в полтавській команда Хльобас забив 8 голів та увійшов до десятки кращих бомбардирів Прем'єр-ліги.

Віктор Карпенко

Читайте також:
Новосанжарська молодь невдовзі зможе проводити дозвілля з користю для свого здоров'я на новому спортивному майданчику.
вчора, 14:03
Чиновники Решетилівки придбали 150 комплектів одномісних парт і стільців, які розділили порівну між 5 освітніми закладами міста.
вчора, 12:47
Відвідувачі музею Панаса Мирного стали дієвими учасниками давньоукраїнського язичницького свята найвищого розквіту природи.
вчора, 08:39
Проєкт нещодавно був анонсований депутатами Полтавської міської ради.
07 липня, 15:50
Неконтрольований зелений туризм прирікає найвищу точку Полтавської області на зникнення.
07 липня, 12:44
Рух перевантаженого транспорту, відсутність водовідведення і зношеність асфальтового покриття — причини руйнації доріг Карлівського району.
07 липня, 09:27