Кременчуцька влада внесла зміни у топоніміку міста

ПОЛТАВА
28.10.2019, 07:18
Кременчуцька влада внесла зміни у топоніміку міста

З мапи міста Кременчук зникла частина проїздів і тупиків, які у зв'язку зі змінами в містобудівній ситуації втратили свою актуальність.

Відповідне рішення прийнято на останньому засіданні більшістю депутатів Кременчуцької міської ради. Ознайомитися з деталями топонімічної оптимізації можна на офіційній сторінці органу місцевого самоврядування.

Наголошується, що під час проведення у 2019 році робіт з уточнення адресної карти-схеми та бази поштових адрес Кременчука виявили назви вулиць, провулків, проїздів і тупиків, які втратили свою актуальність. Зокрема з мапи міста зникли вулиця Південна, проїзд Василя Сухомлинського, провулок Павла Тичини, а також тупики Бориса Чичибабіна, Кагамлицький, Затишний, Пилипа Орлика і Калиновий.


Читайте також:
Полтава
Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує громадянам про можливість скористатися податковою знижкою.
14 жовтня, 13:09
Полтава
Наші педагоги — загартовані й готові до будь-яких випробувань. Сьогодні вони відзначають свій день, долаючи виклики сучасності.
05 жовтня, 09:35
Полтава
Кременчук вшановує композитора Сергія Горюновича.
02 жовтня, 13:14
Полтава
Коли директор — теща: як працює «родинна математика» у школі.
28 вересня, 11:09
Полтава
Будинок-пастка: як статус «пам’ятки» обернувся штрафами та блокуванням рахунків для військового.
24 вересня, 19:28
Полтава
Велика Британія виключила Тетяну Євтушенкову, дочку засновника АФК «Система» Володимира Євтушенкова, зі свого санкційного списку.
23 вересня, 07:05