Кременчуцькі дітлахи вчилися вести власну справу

ПОЛТАВА
04.09.2019, 10:36
Кременчуцькі дітлахи вчилися вести власну справу

21 випускник літньої Бізнес-Школи ЮніорБанку успішно захистив власні стартапи та отримали сертифікати.

Про це повідомляють у прес-релізі Кременчуцької філії «ПриватБанку».

За 8 занять 2 групи діток – Kids (з 6 до 9 років) та Start (з 10 до 13 років) – не лише навчилися азам фінансової грамоти, користуватися банківськими продуктами, але й вдало створили власні стартапи, які гідно презентували та захистили, запевняють у банку.

«Кожен юніор повинен був створити власний стартап та довести, що він вигідний та принесе прибуток, визначений у розрахунках, – розповідає Інна Немченко, керівник ЮніорБанку Кременчуцької філії «ПриватБанку». – Приємно, що усі справились із завданням і гідно презентували свої роботи. Наші юніори самі розумні, талановиті та креативні юніори».

Під час занять бізнес-тренер працювала над розвитком нестандартного мислення, навчала ораторському мистецтву та впевненості у власних силах та талантах. 

Читайте також:
Значне зростання середньодобової температури може спровокувати займання в екосистемах Полтавщини.
09:18
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
03 липня, 10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
03 липня, 08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
02 липня, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
02 липня, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
02 липня, 09:18