Кременчуцький батальйон Нацгвардії буде збільшений до полку

ПОЛТАВА
13.10.2014, 09:54
Кременчуцький батальйон Нацгвардії буде збільшений до полку

Ініціативу міської ради Кременчука, стосовно збільшення штату батальйону Національної гвардії і надання йому статусу полку, схвалив начальник управління Центрального територіального командування Національної гвардії України полковник Олександр Набоков, підчас свого візиту до Кременчука.

У свою чергу, керівник міста зауважив, що підтримка на вищому рівні є своєрідним поштовхом для подальших дій в цьому напрямку. Тож міська влада разом з керівництвом кременчуцького батальйону буде шукати шляхи вирішення всіх організаційних питань.

Окрім цього, Олександр Набоков ознайомився з умовами, створеними для проходження строкової та контрактної служби у військовій частині 3059. 

Керівник управління Центрального територіального командування Нацгвардії України зазначив, що побаченим у військовому підрозділі залишився задоволеним. За його оцінкою, місцеві органи влади та командування кременчуцького батальйону передбачили все необхідне задля належної підготовки військовослужбовців. Зокрема, вони подбали не тільки про створення оптимального середовища, де проходять навчально-бойову підготовку бійці військової частини 3059, а й про організацію їхнього побуту.


Читайте також:
Загрозою для здоров'я відпочивальників визнали воду у Дніпрі та Сухому Кагамлику, яка не відповідає чинним санітарно-гігієнічним нормам.
11:54
Оператор газорозподільної системи — акціонерне товариство "Лубнигаз" — повідомив про планові роботи по заміні запірної газової арматури.
вчора, 10:12
Депутати Миргородської міської ради проголосували за збільшення видатків на охорону здоров'я громадян.
11 липня, 09:38
Представник "Опозиційної Платформи — За життя" Ілля Кива у вільний від роботи в Верховній Раді час провокує бійки.
10 липня, 14:18
Виданню «Останній Бастіон» ніколи не була чужою людська біда.
10 липня, 12:18
Для лубенських комунальних служб настала пора аварійних викликів, пов'язаних із поривами на центральному водогоні міста.
10 липня, 09:36