Кременчуцький батальйон Нацгвардії буде збільшений до полку

ПОЛТАВА
13.10.2014, 09:54
Кременчуцький батальйон Нацгвардії буде збільшений до полку

Ініціативу міської ради Кременчука, стосовно збільшення штату батальйону Національної гвардії і надання йому статусу полку, схвалив начальник управління Центрального територіального командування Національної гвардії України полковник Олександр Набоков, підчас свого візиту до Кременчука.

У свою чергу, керівник міста зауважив, що підтримка на вищому рівні є своєрідним поштовхом для подальших дій в цьому напрямку. Тож міська влада разом з керівництвом кременчуцького батальйону буде шукати шляхи вирішення всіх організаційних питань.

Окрім цього, Олександр Набоков ознайомився з умовами, створеними для проходження строкової та контрактної служби у військовій частині 3059. 

Керівник управління Центрального територіального командування Нацгвардії України зазначив, що побаченим у військовому підрозділі залишився задоволеним. За його оцінкою, місцеві органи влади та командування кременчуцького батальйону передбачили все необхідне задля належної підготовки військовослужбовців. Зокрема, вони подбали не тільки про створення оптимального середовища, де проходять навчально-бойову підготовку бійці військової частини 3059, а й про організацію їхнього побуту.


Читайте також:
26 лютого Полтаву відвідала політик, заслужений економіст України, депутат Ніна Южаніна.
11:25
Першу партію біоматеріалу для аналізів було направлено 22 лютого.
11:03
Влада Кременчука вживає всіх можливих заходів для недопущення поширення небезпечної хвороби серед містян.
10:40
Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов провів прес-конференцію з приводу перших 100 днів на посаді.
вчора, 20:50
Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України виявив хворих на сальмонельоз.
вчора, 09:10