​Кременчук нарощує співпрацю з польським Бидґощем

ПОЛТАВА
14.11.2019, 08:11
​Кременчук нарощує співпрацю з польським Бидґощем

Делегація з міста Бидгоща перебуває з офіційним візитом у Кременчуці з метою налагодження міцних і довготривалих відносин між містами.

Про це інформує офіційний сайт Кременчуцької міської ради. Повідомляється, що українське і польське міста зміцнюватимуть свої побратимські та партнерські зв’язки, реалізовуючи спільні проєкти в економічній і соціальній сфері.

У рамках зустрічі міського голови Кременчука і представників міської ради Бидґоща обговорено питання необхідності розвитку програм у галузі професійного навчання молоді. Йшлося, зокрема, про дотримання європейських освітніх стандартів і ознайомлення молоді міст-побратимів не тільки з базою професійних вмінь та навичок, але й мовними практиками.

Читайте також:
На місці зруйнованої більшовицькими окупантами у 1930-х роках миргородської Малої церкви з'явиться величний храм Всіх Святих ПЦУ.
вчора, 11:26
Понад 300 тисяч гривень спрямують депутати Гадяча на покращення медицини, освіти та житлово-комунального господарства громади.
23 вересня, 10:33
Мешканці Пирятина поскаржилися на сморід і задимленість, причиною яких є тривала пожежа на околицях міста.
22 вересня, 14:34
На автошляху Т-1709 Оржиця-Хорол сталася дорожньо-транспортна пригода за участю вантажівки "МАЗ" із причепом.
22 вересня, 09:27
Вже завтра, 23 вересня, десантно-штурмові загони ЗСУ і бійці сил спеціальних операцій США проведуть навчання у небі над Полтавою.
22 вересня, 08:36