«Кремінь» розпочав передсезонну підготовку з двома новачками

ПОЛТАВА
19.06.2017, 13:25
«Кремінь» розпочав передсезонну підготовку з двома новачками

Відразу кинулося в очі те, що на першому тренуванні були присутні добре відомі кременчуцьким уболівальникам Ваге Саркісян і Сергій Ченбай, які свого часу вже захищали кольори нашого клубу. Прес-служба «Креміня» з головним тренером Сергієм Ященком щодо новачків і планів команди на підготовку до Першої ліги.

– Сергію Володимировичу, хто покинув команду після закінчення сезону і хто поповнив її лави цим міжсезонням?

– По новачкам поки говорити рано, всі хлопці, в тому числі Саркісян і Ченбай знаходяться на перегляді, тому рішення по ним буде прийматися трохи пізніше. А ось хто покинув команду сказати можна вже зараз – це воротар Ленчінков і польові гравці Скоцький, Лісовий, Москалик, Бобров.

– Хто на кого вийшов у випадку з Саркісяном і Ченбаєм?

– Вони самі вийшли на нас і попросилися в команду на збори, висловлюючи бажання допомогти «Креміню» в першій лізі та грати вдома.

– Яка ситуація з Кошадзе?

– Він належить «Черкаському Дніпру», який виходить з відпустки 19 червня. Леван поїде до Черкас, а там вже і буде вирішуватися його подальша кар'єра. Я думаю, ви чули, що в Черкасах далеко не найкраща ситуація, поживемо-побачимо. У будь-якому випадку, завжди будемо раді бачити і Левана, і Андрія Сторчоуса в нашому клубі.

– Які плани у команди на цей короткий підготовчий період?

– Тренувальний процес і контрольні матчі, яких заплановано три. Перший матч зіграємо 23 червня в Олександрії проти першої команди. Потім 1 липня там же зіграємо з ДЮБЛ «Олександрії» і 7 липня зіграємо з дублем полтавської «Ворскли» в Полтаві.

Нагадаємо, що сезон 2017/2018 в першій лізі стартує орієнтовно 15 липня. 21 червня в Будинку футболу відбудеться рада ліг ПФЛ, на якому буде затверджений календар сезону в першій та другій лігах, а також буде прийнято остаточне рішення де свої домашні матчі проводитиме «Кремінь».

Віктор Карпенко


Читайте також:
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
вчора, 12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
вчора, 10:40
Пирятинська міська рада планує профінансувати у повному обсязі створення єдиної системи відеоспостереження.
вчора, 09:16
На тлі карантину депутати Полтавської районної ради внесли зміни до загального фонду районного бюджету.
25 травня, 11:32
Колони політдемонстрантів заполонили собою увесь центр міста.
24 травня, 15:29
Гадяцькі комунальні служби здійснюють поточний ремонт вулиці Набережна Груні та відновлюють тротуарні доріжки у місті.
23 травня, 08:56