кремль очікує, що Україна атакує москву у новорічну ніч

ВІЙНА
17.12.2022, 16:10
кремль очікує, що Україна атакує москву у новорічну ніч

У рф припускають, що Україна використає безпілотники «Стриж»

У росії припускають, що в новорічну ніч українські безпілотники можуть атакувати москву. Вже навіть почали обговорювати захист. Про це повідомляє медіа агенція Останній Бастіон із посиланням на росЗМІ

Зокрема, один з так званих експертів пропонує використовувати аеростати для повітряної розвідки, як в часи Другої світової війни.

Крім того, російські пропагандисти почали цитувати директора музею військ ППО історика Юрія Кнутова, якого в рф вважають експертом з військово-політичних питань. Саме він заявив, що ЗСУ можуть завдати удару по москві «під бій курантів» – у новорічну ніч. Для цього начебто будуть застосовані модернізовані радянські безпілотні літальні апарати (БПЛА) Ту-141 «Стриж».

Кнутов підтвердив, що такі безпілотники можуть досягти москви, але запевнив, що російські системи протиповітряної оборони (ППО) «з майже 100-відсотковою ймовірністю їх знищать».

«Це старі дрони, вони повністю з металу, а не з композиційних матеріалів, мають велику  поверхню відбиття і їх добре видно на екранах радарів і станцій наведення ракет», – повідомляє він.

Директор музею також допустив «використання прив'язних аеростатів зі станціями радіолокації для розвідки повітряної обстановки» – так, як це робили в часи Другої світової війни під час оборони москви.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
На три дні «кинули на підвал», забравши телефон.
вчора, 21:55
Війна
У ньому він підсумовує рік роботи на посаді, досягнення та перспективи СБС.
вчора, 20:06
Війна
Хактивісти публікують відео зі «Спайдерменом» на підтримку атаки українських дронів на російські бомбардувальники.
вчора, 19:00
Війна
Москва не зможе прискорити виробництво нових бомбардувальників через обмежені фінансові ресурси та санкції.
вчора, 16:05
Війна
Комплекс IRIS-T, який Україна отримала від Німеччини, за 30 секунд збив вісім російських ракет.
вчора, 13:12
Війна
За оцінками Генерального штабу ЗСУ, станом на 7 червня 2025 року росія втратила на війні проти України вже 413 літаків.
вчора, 12:03