Кремль виділив на пропаганду понад 1 млрд. $

СВІТ
04.08.2016, 09:10
Кремль виділив на пропаганду понад 1 млрд. $

Російська пропаганда, як державна, так і «приватна» (яка належить членам путінського кола), цьогоріч отримала з бюджету майже 61 млрд рублів, підрахували в російському «Forbes». У минулому році на державне фінансування ЗМІ виділялося більше – понад 72 млрд рублів.

Найбільшим одержувачем державних грошей став холдинг ВГТРК, який на належить уряду Росії. Медіа цієї групи отримали 22,5 млрд рублів, це на 2 з гаком млрд менше, ніж в минулому році.

Скоротилися витрати і на чекістський телеканал «Russia Today»: у 2016 році ЗМІ отримав 17,5 млрд рублів. Роком раніше субсидія становила 20,8 млрд.

Третє місце посіло агентство «Росія сьогодні» (в минулому – «РИА Новости»). Холдинг кремлівського рупора Дмитра Кисельова обійшовся бюджету трохи більше 6 млрд рублів. Витрати в порівнянні з 2015 роком збільшилися, але несуттєво – приблизно на 13,5 млн рублів.

Субсидії також отримали «Перший канал» – 4 млрд. Телеканал банди МО «Зірка» обійшовся в 2016 році в 1 мільярд рублів.

На ЗМІ, де відсутнє політичне мовлення («Культура», «Карусель», «Матч-ТВ», радіо «Орфей» та ін.) Кремль витратив трохи більше 1 мільярда рублів.

Нагадаємо, у Полтаві міська рада виділила кошти ЗМІ на висвітлення діяльності ради. Полтавців обурило, що 150 млн грн з бюджету міста депутати виділили на канал, що транслює порно в нічний час.

БІЛЬШЕ ЧИТАЙТЕ: ГОЛОС НАРОДУ: «Полтавська міськрада виділила 150 тис. грн на канал, що транслює порно»

Читайте також:
Спільними зусиллями військових Франції та Республіки Нігер у прикордонному регіоні Тіллабері знищено осередок джихадистів.
вчора, 15:35
Фінляндські банки закривають рахунки російських клієнтів у зв'язку із посиленням контролю за спробами відмивання грошей.
вчора, 14:00
Влада Республіки Гаїті скасувала щорічний карнавал присвячений початку Великодньому Посту через вуличне кровопролиття.
вчора, 13:55
Ліки випробовують на дорослих, інфікованих COVID-19.
вчора, 08:45
Відео з Михайловою можна знайти на численних порносайтах.
вчора, 07:25
На сході Туреччини були зафіксовані підземні поштовхи магнітудою 5,0.
вчора, 06:24