Кремль вимагав у ЗМІ видалити фото карликового Путіна

СВІТ
05.09.2016, 06:52
Кремль вимагав у ЗМІ видалити фото карликового Путіна

Кремль вимагав від ЗМІ видалити фото зустрічі Путіна з англійськими студентами. Формально, вимога видалити фото була обґрунтована тим, що зустріч відбувалася в закритому форматі і її знімки не повинні були потрапити в Інтернет.


Тим часом реальною причиною невдоволення Кремля став зріст англійських студентів, на тлі яких Путін виглядав карликом. Соцмережі відразу ж бурхливо відреагували на подію, створивши низку мемів.

Версія про те, що «знімки не повинні були потрапити в ЗМІ» спростовується тим фактом, що згідно з підписом під одною зі світлин, знімок був зроблений Михайлом Климентьєвим, особистим фотографом Путіна. Єдиною причиною через що Кремль зажадав прибрати фотографії – це карликовий зріст Путіна.

Зазначимо, голова РФ провів зустріч з 10 студентами елітного Ітонського коледжу. До зустрічі готувалися майже рік в стані практично повної секретності, дізналося авторитетне видання «The Times». Візит був спрямований «на розрядку відносин з Заходом», стверджує видання.

Відділ моніторингу

Читайте також:
Спільними зусиллями військових Франції та Республіки Нігер у прикордонному регіоні Тіллабері знищено осередок джихадистів.
вчора, 15:35
Фінляндські банки закривають рахунки російських клієнтів у зв'язку із посиленням контролю за спробами відмивання грошей.
вчора, 14:00
Влада Республіки Гаїті скасувала щорічний карнавал присвячений початку Великодньому Посту через вуличне кровопролиття.
вчора, 13:55
Ліки випробовують на дорослих, інфікованих COVID-19.
вчора, 08:45
Відео з Михайловою можна знайти на численних порносайтах.
вчора, 07:25
На сході Туреччини були зафіксовані підземні поштовхи магнітудою 5,0.
вчора, 06:24