Кремлівська пропаганда повертається на український книжковий ринок

КНИГИ
27.12.2019, 12:10
Російська книга в Україні
Російська книга в Україні

Невдовзі книжковий ринок України можуть заполонити друковані видання українофобського змісту.

Українська читацька аудиторія вже б'є на сполох з цього приводу, повідомляє "UA-News".

Цього літа в Києві було зареєстровано видавництво "Альпіна Паблішер Україна", яке є філією російської групи "Альпіна", що спеціалізується на друці виключно російськомовної літератури.

Її офіційним партнером стала найбільша інтернет-книгарня України "Yakaboo", яка вже давно торгує книгами, завезеними з РФ.

Письменник і учасник бойових дій на Сході України Валерій Ананьєв закликав бойкотувати українську мережеву платформу, яка співпрацює з російським видавництвом.

«Вимагаю у Ради нацбезпеки, Мінкультури та Держкомтелерадіо внести "Альпіна Паблішер" до санкційного списку за видання антиукраїнської літератури. Пропоную компанії "Альпіна" згорнути свій "бізнес-проект" та йти додому торгувати українофобами Прєлєпіним і Лук’яненко», — наголосив боєць.

Представники "Yakaboo" заявили, що працюють у межах українського законодавства та імпортують із РФ лише ті книги, дозвіл на яких було надано, тому будь-які закиди на свою адресу називають "чорним піаром" і "нечесною конкуренцією".

У державних структурах, відповідальних за книжковий ринок, ймовірно, намагаються відмовчатися, оскільки до тепер не було зроблено жодної заяви з приводу входження на ринок російського видавця та просування ним своєї літератури.

Читайте також:
Кремлівська влада відкрила кримінальне провадження щодо розслідування акту вбивств цивільного населення в Карелії у 1941-1944 роках.
20 квітня, 14:15
За оцінками кіберфахівців, приблизно 70% деструктивних матеріалів про Україну просуваються саме з інформаційного простору РФ.
10 квітня, 17:47
Кілька днів тому російська влада знову осоромилась перед обличчям власного народу та світовою спільнотою.
07 квітня, 11:41
Прокремлівські ЗМІ обсипають аудиторію десятками різних заяв, версій, пояснень, «злитої інформації», «сенсацій», теорій змови.
06 квітня, 14:34
Росіяни болісно поставилися до суверенного рішення муніципальної влади Праги.
06 квітня, 07:46
«Російськими ЗМІ ведеться потужна дезінформаційна кампанія стосовно COVID-2019».
20 березня, 18:10